Ticaret hacmi ile önde gelen kripto para borsası Binance, üç aylık Bitcoin vadeli işlemleriyle türev ürün grubuna katkıda bulunuyor.

Binance, Türev Ürünleri Listesine Üç Ayda Bir Bitcoin Vadeli İşlemleri Ekliyor

Ticaret hacmi ile önde gelen kripto para borsası Binance, üç aylık Bitcoin vadeli işlemleriyle türev ürün grubuna katkıda bulunuyor.

Bloomberg raporuna göre, işlem hacmine göre en üst düzey kripto para borsası olan Binance, üç aylık Bitcoin vadeli işlemleriyle türev ürün grubuna ekliyor. Binance CEO'su Changpeng Zhao, yeni sözleşmelerin Bitcoin'e yerleşeceğini ve her üç ayın son Cuma günü sona ereceğini ve sabit yerleşim tarihleriyle vadeli işlemleri tanıtmak için daha geniş bir stratejinin parçası olduğunu söyledi. Duyuruya göre, yeni ürün firmanın web ticaret arayüzünde mevcut ve mobil sürümde daha sonraki bir tarihte erişilebilir olacak.

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından birinin CEO'su Binance, Changpeng Zhao, sürekli vadeli işlemlere sahip olduklarını ve uzun vadeden kısaca gitmek istediklerini söyledi. CEO ayrıca, vadeli işlemlerle diğer platformlarda vadeli işlem yapan ve kullanıcıların tek bir yerden alım satım yapabilmeleri için dağıtım vadeli işlemlerini başlatmalarını isteyen çok sayıda kullanıcıya sahip olduklarını da sözlerine ekledi. Yetkili, kullanıcı talebine göre ürünler lanse etti. CEO'ya göre Binance, bu sunumun nasıl gerçekleşeceğine bağlı olarak gelecekte muhtemelen aylık ve haftalık sözleşmeler ekleyecek.

 Son birkaç yılda, Binance kripto borsası birkaç satın alma gerçekleştirdi. Binance, son kullanma tarihi olmayan kalıcı vadeli işlemlere ek olarak şu anda kaldıraçlı tokenlar ve seçenekler sunuyor. Daha önce, işlem hacmine göre lider kripto borsası geçen ay madencilik havuzunu başlattı. Borsa kripto topluluğundan karışık tepkiler aldı, bazı yorumcular Binance’ın havuzunun Bitcoin hash gücünü az sayıda havuz arasında daha da merkezileştireceği endişelerini dile getirdi. Madencilik havuzunun başkanı Lisa He, madencilik havuzu lansmanının madencilik sektörü üzerinde ademi merkeziyetçi bir güç oluşturacağını söyleyerek eleştiriyi reddetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ