Eski CEO'sunun ani ve tartışmalı ayrılışının ardından Binance US, yeni İcra Kurulu Başkanı (CEO) Brian Shroder'ın atandığını duyurdu.

Binance US, Brian Shroder

Eski CEO'sunun ani ve tartışmalı ayrılışının ardından Binance US, yeni İcra Kurulu Başkanı (CEO) Brian Shroder'ın atandığını duyurdu.

Brian Brooks'un Ağustos ayında ani ve tartışmalı ayrılışının ardından Binance US, yeni İcra Kurulu Başkanı (CEO) Brian Shroder'ın atandığını duyurdu. Topluluk duyurusunda, kripto değişim platformu Shroder'ın eski Başkan olarak zaten Binance US ekibinin bir parçası olduğunu belirtti. Brian Brooks, Binance'in karşı karşıya olduğu artan düzenleyici incelemenin ortasında kripto borsasından ayrıldı.

Brian Shroder Bir Süredir Binance'in Bir Parçası

Brian Shroder, Binance'in strateji ve yürütme, kaynak yaratma, iş, kurumsal gelişim, hukuk, insan kaynakları ve ürün ve teknoloji işlevlerinden sorumluydu. Ayrıca, mevcut CFO Joshua Sroge şirketten ayrılmaya hazırlanırken Binance US, Eric Segal'i Geçici Mali İşler Başkanı (CFO) olarak atadı. Her iki Binance Brians'ın da şirket için farklı vizyonları var gibi görünüyor. Brian Shroder, yeni CEO olarak yaptığı açıklamada, şirketin halka arzı gerçekleştirme hedefini eski haline getirdi. Daha önce, eski CEO Brian Brooks, borsanın yakın zamanda halka açık bir listelemeyi seçme planı olmadığını açıkladı.

 Binance, Bu Yıl Küresel Olarak Düzenleyiciler Tarafından Yoğun Bir İncelemeyle Karşı Karşıya Kaldı

Kripto borsası devi Binance, bu yıl İngiltere, Almanya, Japonya ve Hong Kong gibi ülkeler de dahil olmak üzere küresel olarak finansal düzenleyicilerden yoğun bir incelemeyle karşı karşıya kaldı. Sıkıştırmanın, şirketin tüketiciyi koruma ve kara para aklamayı önleme uygulamaları konusundaki endişeleri üzerine olduğu tahmin ediliyordu. Binance.US, hizmetinin yalnızca ABD'deki müşterilere özel olduğu için ana borsadan bağımsız olduğunu ilk günden itibaren vurguladı. Yine de Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, şirketteki hisselerin çoğunluğuna sahip. Ayrıca, Binance.com'daki baskı yoğunlaşırken Brook'un çıkışı daha fazla şüphe uyandırıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ