Binance üzerinde SNGLS sahiplerine snglsDAO Governance Token (SGT) airdrop'ı tamamlandı. Tüm kullanıcıların SNGLS bakiyelerinin anlık görüntüsü, 15/06/2020 tarihinde saat 21:57:32 (TSİ) itibarıyla 10.272.100 ETH blok yüksekliğinde alındı

Binance Üzerinde SNGLS Sahiplerine snglsDAO Governance Token (SGT) Dağıtımı Tamamlandı

Binance üzerinde SNGLS sahiplerine snglsDAO Governance Token (SGT) airdrop'ı tamamlandı. Tüm kullanıcıların SNGLS bakiyelerinin anlık görüntüsü, 15/06/2020 tarihinde saat 21:57:32 (TSİ) itibarıyla 10.272.100 ETH blok yüksekliğinde alındı ve kullanıcılara 1 SNGLS = 1 SGT oranında dağıtıldı. Kullanıcılar, SGT tokenlerinin yatırıldığını Cüzdan sayfasındaki “Dağıtım Geçmişi” sayfasından doğrulayabilirler. SGT tokenlerinizi görüntülemek için “Küçük Bakiyeleri Gizle” seçeneğinin işaretli olmadığından lütfen emin olun. SGT çekimleri şu an açık.

Lütfen unutmayın:

  • 1 SNGLS'den düşük SNGLS bakiyeleri (alım-satım emirlerinde yer alan SNGLS'ler de dahil) SGT tokeni alamıyor.
  • Alt hesaplarda tutulan SNGLS tokenleri dağıtım amacıyla ilgili ana hesaptakilerle birleştirildi. Alt hesaplar ayrıca hiçbir SGT tokeni almadı.
  • Diğer tüm coin/tokenler için uygulanan sıkı listeleme inceleme süreci SGT'nin Binance'te alınıp satılması ve listelenmesi için de uygulanacaktır. Bu sert çatallanmanın desteklenmesi, SGT'nin listelenmesini garanti etmez.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ