Binance Futures platformu bir yıldan daha eski değil ancak BitMex'i 24 saatlik ticaret hacminde geçmeyi başarmıştır.

Binance Vadeli İşlemleri 24 Saatlik Bitcoin Ticaret Hacminde Bitmex

Binance Futures platformu bir yıldan daha eski değil ancak BitMex'i 24 saatlik ticaret hacminde geçmeyi başarmıştır.

Birkaç gün önce bir tweet'te, Binance Futures platformunun Başkan Yardımcısı Aaron Gong, platformun 24 saatlik bir dönemde ticareti yapılan Bitcoin (BTC) sözleşmelerinin hacmi açısından lider olduğunu açıkladı. Bay Gong, bu başarıyı mümkün kılan platform kullanıcılarına teşekkür etti.

24 Saat İşlem Hacminde 2.3 Milyar Dolar

Borsa, platformun BTC kalıcı sözleşmesinin, Bitmex’in benzer bir zaman dilimi içinde 2.121 Milyar $ 'a kıyasla 24 saatlik ticaret hacminde ortalama 2.343 Milyar $ olduğunu açıklayan tam bir rapor yayınladı. Bir noktada Binance, bir günde 9 milyar dolarlık Bitcoin sözleşmesini başarıyla ele aldı.

Binance Vadeli İşlemler Platformunun Hızlı Büyümesi

Eylül 2019'da başlatılan Binance vadeli işlem platformunun şu anda BTC, Ethereum, XRP, Litecoin, Dash, Link ve daha fazlası gibi büyük dijital varlıkları kapsayan 24 USDT sözleşmesi var. Böyle bir çeşitlilik, borsanın en üst 10 likit altcoin sözleşmesinin yarısına ev sahipliği yapmasına izin verdi. Bay Gong, Binance'ın güvenilirliğinin hızlandırılmış büyümesinin nedeni olduğunu açıklıyor.

Kuruluşumuzdan bu yana, kripto piyasaları daha güçlü talep ve oynaklık gösterdiğinden tüccarlar için heyecan verici bir zaman oldu. Bu nedenle, riskten korunma için güvenilir ve güvenilir bir borsa seçmek hiç olmadığı kadar kritik olmamıştı. Umarız Binance Futures, 2020 boyunca ekosistemimizi genişletmeye devam ederken tüccarlar için pazar standardı seçeneği olarak ortaya çıkıyor.

 Ayrıca Binance, kripto-alanda mevcut olan en düşük ticaret ücreti yapısının yanı sıra oldukça istikrarlı ve hızlı eşleşen bir motora sahiptir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ