Kripto borsası Binance, VIP ve kurumsal yatırımcılar için yeni bir platform başlattı. VIP programı, Binance kullanıcılarının işlem hacimleri VIP seviyelerine yükseldikçe "daha fazla indirim ve VIP ayrıcalıklarıyla ödüllendirilmelerini" sağlıyor.

Binance, VIP ve Kurumsal Kripto Yatırımcıları için Yeni Platform Başlattı

'Binance Kurumsal' Lansmanı Yapıldı

Küresel kripto para borsası Binance Perşembe günü VIP ve kurumsal kripto para yatırımcıları için yeni bir platform olan “ Binance Kurumsal ”ın lansmanını duyurdu. Borsa, Binance'in “kurumsal tekliflerini ve hizmetlerini yükseltme” çabalarından biri olduğunu söyledi.

Binance Kurumsal'ın hizmetleri, web sitesinde açıklandığı gibi her tür kurum için uyarlanmıştır. Bunlar arasında varlık yöneticileri, brokerler, riskten korunma fonları, aile ofisleri, tescilli ticaret firmaları, likidite sağlayıcıları, yüksek net değerli bireyler ve madencilik şirketleri yer alır.

Yeni platform, OTC likiditesine doğrudan erişim, varlık yönetimi, saklama ve aracılık gibi bir dizi hizmet sunuyor.

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ) şu yorumu yaptı:

Aracılık hizmetleri, sektörümüzün kripto ve geleneksel finansal piyasalar arasındaki bazı boşlukları kapatmasına ve dijital varlık büyümesinin devam etmesine yardımcı olmak için iyi bir konumdadır.

Binance, VIP programının, işlem hacimleri VIP seviyelerine tırmanırken kullanıcıların "daha fazla indirim ve VIP ayrıcalıklarıyla ödüllendirilmelerini" sağladığını açıkladı. VIP ayrıcalıkları, ücret indirimlerini ve 24 saatlik daha yüksek para çekme limitlerini içeriyor.

Borsa dokuz VIP katmanı sunuyor. Bir VIP'nin 30 günlük ticaret hacmi en az 1 milyon BUSD ve bakiyesi en az 25 BNB olmalıdır . Dokuzuncu seviye VIP'nin 30 günlük ticaret hacmi en az 5 milyar BUSD ve BNB bakiyesi en az 5.500'dür.

Bu arada, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC), Binance'in BNB tokenini , kayıtlı olmayan bir menkul kıymet olabileceğini iddia ederek araştırdığı bildiriliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ