Kripto alanındaki en ünlü 'ortaklık üreticisi', geçen yıl Güney Koreli dev Samsung ile ortaklık yapan ve yakın zamanda DLive akış uygulamasını satın alan Tron oldu.

Binance Yahoo! İle Büyük Bir Ortaklığa mı Giriyor?

Kripto alanındaki en ünlü 'ortaklık üreticisi', geçen yıl Güney Koreli dev Samsung ile ortaklık yapan ve yakın zamanda DLive akış uygulamasını satın alan Tron oldu.

Ancak, Liverpool FC ile ortaklığı gibi Tron tarafından yapılan bazı duyuruların sadece söylentiler olduğu kanıtlandı.

Girişimci Alexandre Dreyfus en büyük Japon blok zinciri haber sitesi Coinjinja'dan bir makale paylaştı. Koreli medyaya atıfta bulunarak Binance'ın Yahoo! ile büyük bir ortaklığa girmek üzere olduğunu söylüyor.

Yahoo! Japonya ve Binance bir araya geliyor mu?

Makale, Binance CEO'su CZ'nin Güney Koreli medya ile yaptığı röportajı içeriyor ve burada Binance ve Yahoo! Japonya’dan söz ediliyor

CZ, 17 Ocak Cuma günü resmi bir açıklama yapma sözü verdi.

Chiliz ($ CHZ) CEO'su girişimci Alexandre Dreyfus, bu haberin doğru olması durumunda, küresel Binance genişlemesine doğru büyük bir adım olacağına dikkat çekiyor.

Binance bir LINK / USDT Kalıcı Sözleşme Ekledi

Binance blogu bugün daha önce Binance Futures bölümüne bir başka kalıcı sözleşme daha eklediğini duyurdu.

“Binance Futures, LINK / USDT kalıcı sözleşmesini ve açık ticaretini başlatacak. Kullanıcılar 1-75x kaldıraç oranı arasından seçim yapabilir. ”

 Şimdiye kadar, kripto ticareti devi, diğer birçok kripto para birimine dayanan sürekli sözleşmeler ekledi: XRP, EOS, LTC, TRX ve VB.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ