Changpeng Zhao paylaştığı bir tweetle yeni platrofmunu test etmek için kullanıcılara ödüller sunacağını belirtti

Binance, Yeni Merkezsiz Platformunu Test Etmek İçin Kullanıcılara Ödüller Sunuyor

Binance CEO'su Changpeng Zhao tarafından 28 Şubat'ta paylaşılna bir tweetle kripto para borsası Binance, şirketin yeni merkezsiz ticaret platformu Binance DEX'i test etmek için bir ödül sunuyor.

Changpeng Zhao, kullanıcıları yakın zamanda başlatılan değişimi test etmeye ve böylece ana ağı daha hızlı başlatmaya yardımcı olmaya davet ediyor. Kullanıcılar daha sonra Binance’in kripto para birimi Binance Coin’den (BNB) ödüllendirilecektir. Zhao şu açıklamaları yaptı:

“@Binance_DEX'in projesini test etmek için ödül olarak kabaca 100.000 USD eşdeğer, REAL $ BNB veriyoruz. Gel ve eğlenceye katıl ve ana ağı daha hızlı başlatmamıza yardım et! ”

Ayrı bir blog yazısında Binance, 7 Mart - 21 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Binance DEX simülasyonlu ticaret rekabetinin ayrıntılı bir açıklamasını yaptı:


    “Binance hesaplarında en az 1 BNB sahibi olan tüm kullanıcılar, bu Binance DEX Simüle Ticaret Yarışmasına katılabilirler. Her Binance.com hesabı en fazla 20 Binance Chain adresi kaydedebiliyor ve Binance DEX ticaret yarışması başlamadan önce başlangıç fonları olarak kullanmak üzere her adrese 200 sanal testnet BNB jetonu verilecek. ”


DEX, blockchain ve eşten eşe (p2p) dağıtılmış sistem Binance zinciri tarafından desteklenen, testnet lansmanı Şubat ayında açıklandı. Binance DEX'in güvenli merkeziyetçi yazılım ve donanım cüzdanlarını destekleyeceği bildirildi. Binance’in Güven Cüzdanı, aynı zamanda daha sonra eklenecek daha uyumlu cüzdanlarla birlikte Ledger Nano S ile birlikte Binance DEX ile entegre olacak.

Geçtiğimiz 24 saat boyunca, BNB madeni para yüzde 11 civarında değer kazandı ve CoinMarketCap verilerine göre, basın zamanında 11.45 dolar civarında işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ