Kripto borsası devi Binance, yeni resmi itibari paradan kriptoya ödeme sağlayıcısı Bifinity'yi piyasaya sürdü.

Kripto borsası devi Binance, yeni resmi itibari paradan kriptoya ödeme sağlayıcısı Bifinity'yi piyasaya sürdü. Bifinity, milyonlarca kullanıcıyı, işletmeyi ve müşteriyi blockchain dünyasına bağlayacak. Binance, dünyanın önde gelen kripto para borsaları ve blockchain ekosistemi arasında yer alıyor. Dünyanın her yerinden kullanıcılarla Binance, konu yenilikçi teknolojilerin ve stratejilerin birleştirilmesi söz konusu olduğunda her şeyi geride bırakmıyor.

Bifinity, İşletmeleri ve Yatırımcıları Kripto Dünyasıyla Birleştirmeyi Amaçlıyor

Yeni Binance ödeme platformu, işletmeleri ve yatırımcıları kripto dünyasıyla birleştirmeyi amaçlıyor. Kripto borsası, milyonlarca Binance kullanıcısının teknolojiyi kullanabilecek ve blok zinciri dünyasıyla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabileceğini iddia ediyor. Kullanıcılar, iş modellerini geliştirmek ve onları daha kripto dostu hale getirmek için Bifinity'nin sezgisel API'lerini kullanabilecekler. Sorunsuz işlemleri ve ödemeyi destekleyecektir. Bu işletmeler daha sonra farklı kripto para birimlerinde ödemeleri ve işlemleri kabul edebilecek.

Yeni piyasaya sürülen Bifinity ürününün Başkanı Helen Hai, “Kripto ve Web3 ekonomisi büyümeye devam ederken, geleneksel finans endüstrisi arasındaki boşluğu kapatmak için iyileştirilmiş fiattan kriptoya rampalar inşa etmek için daha fazla talep görüyoruz. ve merkezi olmayan ve merkezileştirilmiş kripto ekonomisi. Binance'de vizyon, küresel olarak para özgürlüğünü artırmaktır. Bifinity'nin piyasaya sürülmesiyle, kitlesel kripto kabulünü hızlandırmayı amaçlıyoruz.”

Bifinity, Safepal ve Zilliqa Gibi Kripto Cüzdan Sağlayıcılarıyla İşbirliği Yapacak

Bifinity, kullanıcılara daha fazla kripto ve blockchain çözümleri sunmak için Safepal ve Zilliqa gibi kripto cüzdan sağlayıcılarıyla işbirliği yapacak. Ayrıca Binance ve Bifinity, gelecekte erişimlerini genişletmeyi planlıyor. Web 3.0 çağında kriptonun büyük bir güç olacağına inanıyorlar. Böylece Bifinity, hizmetlerini küresel olarak sunmak için Paysafe ve Checkout.com ile ortak olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ