En iyi kripto borsası Binance, binance.com.au web sitesi üzerinden Avustralyalı bir çiçekçi ile alan adı anlaşmazlığını kaybetti.

Binance.com.au İlginç Bir Problem Yaşıyor?

En iyi kripto borsası Binance, binance.com.au web sitesi üzerinden Avustralyalı bir çiçekçi ile alan adı anlaşmazlığını kaybetti.

Önde gelen kripto para borsası Binance, Binancé adı altında bir Avustralya çiçekçi ticaretine ‘binance.com.au 'alan adı konusunda bir anlaşmazlığı kaybetti.

17 Haziran'da Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO), Nisan ayında borsa tarafından yapılan bir şikayeti reddetti ve Binance'ın “Davalı'nın tartışmalı alan adında haklara veya meşru menfaati olmadığını gösterme hakkını boşaltmadığını” tespit etti.

WIPO, şu anda çiçekçinin alan adı talebini kabul ederek, borsa talebini şu anda “iyi bir amaca hizmet edemeyeceğine” karar verdi.

Binance'ın şikayeti Binance'ın ticari markasını 21 Kasım 2018'de Avustralya'da kaydettirdiğini ve çiçekçinin yaklaşık bir yıl sonra 27 Ekim 2019'da binance.com.au alan adını kaydettiğini belirtti.

 Borsa ayrıca Binancé'nin direktörü Bay Nawodycz'in de dijital bir pazarlama şirketi işlettiğini ve 'Dünya Rezervasyonları' şirketi için bir “blockchain değişim araştırmacısı” olarak çalıştığını vurguladı - Nawodycz'in sadece alandan para kazanmak amacıyla adını kaydettirdiğini ima ediyor .

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ