Changpeng Zhao Ripple ile iş birliği yapmaya olumlu baktıklarını açıkladı.

Binance

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'ın Ceo'su Changpeng Zhao 6 Şubatta Periscope üzerinden bir canlı yayın yaptı. Zhao canlı yayın esnasında Binance, Binance Coin (BNB), Binance Chain ve yeni merkezsiz borsanın geleceği hakkındaki sorulara yanıt verdi. Canlı yayını izlemek isterseniz buradaki Twitter bağlantısı üzerinden izleyebilirsiniz.

Canlı yayın sırasında Changpeng Zhao'ya gelen önemli sorulardan biri de Binance'ın Ripple ile ortaklık yapıp yapmayacağı oldu. CZ'nin bu soruya verdiği yanıt şu şekilde:

Şu anki hedefimiz Binance'e daha fazla özellik eklemek ve biz bunun üzerine odaklandık. Bu yüzden birkaç farklı partnerle çalışıyoruz. Xrapid ile şu anda devam eden bir ortaklığımız yok ancak ileride Xrapid ile ortaklık yapmayı istiyoruz.

Her ne kadar Ripple'ın Binance ile ortaklık kurup kurmayacağı merak konusu olsa da Ripple'ın aslında bir çok borsa ile ortaklığı mevcut. Ripple ile ortaklık içinde olan bu borsalar Xrapid teknolojisini kullanarak sınır ötesi ödemeleri daha düşük maliyetle ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Changpeng Zhao canlı yayın esnasında Bitcoin ETF'lerinin onaylanmasını kripto para piyasasının büyümesi açısından çok da önemli olmadığını açıkladı. Binance’in CEO’su, daha fazla girişimci gerçek blokchain ve kripto uygulamalarını öne çıkardıkça sektörün büyüyeceğini vurguladı.

Aynı zamanda 31 Aralık'ta Binance, Simplex ile olan ortaklığıyla kredi kartı ile kripto para alımları için destek başlattı. Ayrıca Japon finans devi SBI Holding dokuz aylık finansal raporunda sınır ötesi ödemeler için Ripple'ın potansiyelinin farkına vardı.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ