Binance'nin CEO'su CZ, Elon Musk'ın yaptığı paylaşımın altına Marsın ilk para biriminin Bitcoin Olmasını teklif etti.

Binance

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Tesla'nın CEO’su Elon Musk'ın peşini bırakmıyor. Elon Musk'ın yaptığı paylaşımların altına eğlenceli yorumlar yapan ve onu BTC için ikna etmeye çalışan CZ, şimdi de Musk’tan Mars’ın ilk para biriminin Bitcoin olmasını istedi.

Elon Musk’ın Dünyanın sıfır yer çekiminde süzülerek döndüğünü gösteren bir videoyu paylaştığı tweetini alıntı yapan CZ, tweet'in altına aynen şöyle yazdı:

Pekala, hadi Tesla'yı bir süre bekletelim, zaten bir Taslaya sahip değilim. İlk para birimi olarak Mars'a bitcoin gönderelim.

Elon Musk haberin yazıldığı sıralarda CZ'nin yorumuna cevap vermese de Twitter'daki kripto para meraklıları, CZ'nin bu tarz alaycı yorumlarından oldukça keyif alıyorlar. Bir Twitter kullanıcısı CZ'nin yorumunun altına Elon Musk'ı etiketleyerek söyle yazdı:

    MARS'ta BTC ile bir şeyler aldığınızı hayal edin! Bunu yapabilir miyiz? @elonmusk

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk'ın bitcoin hakkındaki iyimser konuşmalarından sonra Musk'ın adı kripto topluluğunda oldukça sık duymaya başladık. CZ, Elon Musk'ın yanlızca 0,25 BTC'ye sahip olduğunu bildiren bir tweetin altına yine alaycı bir şekilde yorum yaparak Bitcoin ile Tesla takas etmeyi teklif etmişti. CZ'nin geçtiğimiz günlerde yaptığı yorum şu şekilde:

    Hala fazla Tesla'ya sahip değilim, biraz takas edelim mi?

Elon Musk, CZ’in son tweetiyle ilgili yaptığı yoruma cevap vermedi. Dahası, CZ daha sonra bir kripto para meraklısının “Tesla’dan hisse mi almak istiyorsun?” şeklindeki sorusuna karşılık şöyle yazmıştı:

“Haha, gerçekten bir arabaya ihtiyacım yok. Devre mülk arabalara her kıtada ödeme yapmak için kullanabileceğimiz Telsa coin’i bekliyorum. Belki yapay zeka sürücüleriyle Mars’ta bile.”

Sizce Elon Musk, CZ’in yaptığı teklifi kabul edecek mi? Yakın gelecekte Tesla Coin'i görmek istiyor musunuz? Düşüncelerinizi paylaşın.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ