Binance, 25 Kasım’dan başlayarak Siber Pazartesi’ye kadar olan hafta boyunca çeşitli promosyonlar yaptığını paylaştı.

Binance

Dünyanın en büyük kripto değişimi olan Binance , kendi siber Pazartesi “satışı” ile tatil keyfine katılıyor.

Son bir duyuruda , Binance, 25 Kasım’dan başlayarak Siber Pazartesi’ye kadar olan hafta boyunca çeşitli promosyonlar yaptığını paylaştı.

Bir Türk ödeme sistemi olan Paparayı ya da AdvCash sistemini kullanarak kripto alan yeni kaydolmuş kullanıcıların hepsi için, ilk promosyon yirmi bin dolar değerindeki Binance Coin hediye olarak verilecek. Kullanıcılar, günlük en fazla on bilet olmak üzere, beş yüz dolar ve daha fazla her kripto satın alımı için bir bilet kazanacak. Dört yüz bilet seçilecek ve her biri elli dolar değerinde BNB alacak.

Hediyeye ilave olarak, Simplex, Koinal veya Flutterwave kullanarak kripto para birimi satın alan tüm kullanıcılar ücretlerde indirim alacak.

Borsa, aynı zamanda gelecek hafta boyunca getirdikleri her tavsiye için BNB’de iki dolar değerinde işlem ücreti kuponu olan kullanıcıları da ödüllendirecek. Kullanıcılar on dolara kadar kupon alabilecek.

ABD merkezli yatırımcılar için, Binance'in Amerikan ortak değişimi Binance.US , Çarşamba günü yaptığı açıklamada , beş BNB 'den fazla alan kullanıcılar için, Kara Cuma hafta sonu boyunca, bir işlem ücreti indirimi sağlayacağını açıkladı .

Yeni kullanıcılar fiat doğrulama işlemini tamamlamak için on beş dolarlık tavsiye bonusu da kazanabilir. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ