Binance, Binance.com platformuna doğrudan fiat-to-crypto alım satım teklifine kadar yüz seksen yeni fiat para birimi eklemeyi planlıyor.

Binance

Binance Ceosu Changbeng Zhao konu ile ilgili açıklamalarına ''Önümüzdeki birkaç ay için yapmak istediğim en önemli şeylerden biri altı ile dokuz ay arasında diğer yüz seksenini Binance.com'a yerleştirmek.'' sözleriyle başladı.

Zhao, girişimin Nijeryalı Naira işlem çiftlerinin Ekim ayında eklenmesiyle birlikte fiili kripto ticareti sunmaya başlayan kripto para birimi döviz piyasasında “büyük likidite” ye erişmelerine yardımcı olacağını söyledi .

O zamandan beri Binance , Avrupa fiili (EUR), Rus Rublesi (RUB), Ukrayna Grivnası (UAH) ekleyerek fiat döviz desteğini geliştirmek için Advcash ile doğrudan fiilen şifreli ticaret teklifine yeni fiat kapıları ekledi. Şu anda firma Advcash dışında beş üçüncü tarafla fiat'ı destekliyor: TrustToken, Paxos, Simplex, Koinal ve Flutterwave.

Singapur etkinliğinde Zhao, Binance'ın müşteri hizmetlerini iyileştirmeye odaklanacağını da aktararak Binance görünmeden önce, bazı kullanıcıların diğer kripto para birimi borsalarına destek biletleri gönderdikten sonra bir cevap için aylarca beklemek zorunda kaldığını belirtti.

Binance, yirmi dört saat içinde destek biletlerine cevap verebileceğini iddia ederken, bu süreyi “bir saat, şimdi veya daha az” olarak kısaltmak istemektedir. Amacı, yirmi dört saat beklenen zamanı en fazla bir saat yapmaktır.

Buna ek olarak, Blockchain telefonuna da değinildi, Zhao, touting akıllı telefonlarında “Kripto kitlesinin benimsenmesinde kilit rol oynayacak” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ