Binance'te, alım satım yapmadığınız zamanlarda bile varlık birikimlerinizi artırmak için pek çok fırsata sahipsiniz. Bu yazıda nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

Binance'te, alım satım yapmadığınız zamanlarda bile varlık birikimlerinizi artırmak için pek çok fırsata sahipsiniz. Bu yazıda nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

Şu anda Binance'te birçok farklı yoldan kripto para satın alabilirsiniz. İster alım satım yaparak ister Kripto Al sayfamızı kullanarak, birçok yoldan karlı kripto fırsatları yakalayabilirsiniz. Fakat bu fırsatlar yalnızca satın almayla sınırlı değil.

Alım satım yapmadığınızda bile kripto birikimlerinizi büyütebilmeniz için farklı birçok seçenek de sunuyoruz. Binance ile tokenlarınızı, platform üzerinde düzenli aralıklarla kullanıma sunduğumuz farklı etkinlik ve hizmetlerde kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Binance'te, alım satım yapmadan kripto kazanmak için şu yedi yolu kullanabilirsiniz:

1. Binance Launchpool'da BNB, BUSD ve Diğer Kripto Paraları Tutarak Yeni Tokenlar Farm Edebilirsiniz

Bu ayın başında, BNB'lerinizi yalnızca bir likidite havuzuna yatırarak yeni kullanıma sunulan projelerden kripto tokenları kazanmanıza imkan tanıyan Binance Launchpool'u başlattık. Şu anda BNB'lerinizin bir kısmıyla Launchpool'da farming yaparak Bella Protocol (BEL) ve Wing (WING) tokenları kazanabiliyorsunuz. 

2. Binance BSwap ile Sabit Coin Birikimlerinizi Büyütün

Kısa süre önce kullanıma açtığımız bir diğer likidite havuz ürünü de Binance BSwap. BSwap, merkezi bir borsada türünün ilk örneği olan bir otomatik piyasa yapıcı (AMM) havuz ürünü. Kullanıcılarının kripto varlıklarını minimum fiyat kaymasıyla takas etmesine ve likidite havuzuna katılım sayesinde elde edilen getirilerden bir pay kazanmasına imkan tanıyan farklı likidite havuzlarına ev sahipliği yapıyor.

3. Binance Staking'den Faydalanmak İçin Tokenlarınızı Stake Edin

Platformumuzda 2019'dan bu yana çeşitli kripto paraların staking mekanizmalarını destekliyoruz. En basit haliyle açıklayacak olursak, tokenlarınızı Binance'te tuttuğunuzda (stake ettiğinizde) kripto tokenınızın staking programlarından kazanç elde etme avantajlarından otomatik olarak faydalanabiliyorsunuz. Binance Esnek Staking sayesinde, desteklenen 25 kripto paradan hiçbir zorunluluk olmadan ekstra token kazanabilirsiniz.

4. Daha Yüksek Getiri İçin Tokenlarınızla Binance Kilitli Staking'e Katılın

Binance Kilitli Staking'i de kullanabilir ve daha yüksek getiri elde etmek için tokenlarınızı 7 gün kadar kısa süreler için bile kilitleyebilirsiniz. Altı farklı kilitli staking seçeneğinden birini kullanabilir ve projelerin staking mekanizmalarına katılarak, %16’ya varan yüksek yıllık getiri oranlarından faydalanabilirsiniz.

5. DeFi Staking'e Katılın

DeFi'nin (merkeziyetsiz finans) gelişmesiyle, tokenlarınız için bu alanda sunulan kazanç fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Örneğin Binance DeFi Staking, BNB, USDT, BUSD, DAI ve yakında eklenecek diğer tokenları kullanarak %60'a varan yüksek yıllık getiriler elde edebileceğiniz çeşitli ürünleri kullanıma sundu.

6. Airdrop'lardan Faydalanabilmek İçin Kriptolarınızı Binance Hesabınızda Tutun

Şu anda BNB'lerinizi Binance hesabınızda tuttuğunuzda, Binance'teki BNB sahiplerine özel 16 milyon dolarlık SXP token airdrop programımız kapsamındaki avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Bu, her hafta BNB birikimlerinizle doğru orantılı olarak SXP tokenları kazanabildiğiniz 12 haftalık bir program. Program hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Gelecekte bunun gibi daha fazla fırsat sunmayı da hedefliyoruz.

7. Binance Kart'ınızı Kullanarak Harcama Yapın (Şu Anda Avrupa'da Yararlanılabiliyor)

"Para kazanmak için para harcamak gerekir" sözüne yeni bir anlam katıyoruz. Kısa süre önce Avrupa'da kullanıma sunulan ve yakında daha fazla bölgede hizmete girecek olan Binance Kart ile dünya genelinde desteklenen binlerce satıcıda harcama yapmak için kartınızı kullandığınızda BNB ödülleri kazanıyorsunuz. Geri ödeme oranı %1'den başlıyor ve Binance hesabınızda ne kadar çok BNB tutarsanız oran da o kadar yükselerek %7'ye ulaşabiliyor.

Yukarıdaki örneklerden de görebileceğiniz gibi, alım satım yapsanız da yapmasanız da Binance'te daha fazla varlık kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kripto satın almak ve sunduğumuz birçok seçenekten birine katılmak.  Hemen bir Binance hesabı açmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ