Binance'te pNetwork Tokenine (PNT) Eidoo (EDO) Token Yükseltmesi Desteklenecek

Binance

Binance  pNetwork Tokenine (PNT) Eidoo (EDO) Token Yükseltmesini destekleyeceğini açıkladı. Borsa tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere ye verildi: 

Değerli Binance Kullanıcıları,

Binance aşağıdaki zaman çizelgesi çerçevesinde pNetwork Tokenine (PNT) Eidoo (EDO) token yükseltmesini destekleyecektir:

  • EDO yatırma ve çekim işlemleri 18/06/2020 05.00 (TSİ) itibarıyla askıya alınacak ve aynı anda token yükseltmesi başlatılacaktır.
  • Önemli: EDO yatırma işlemlerinizin tamamlanabilmesi için yukarıda belirtilen tarih ve saat öncesinde yeterli zaman bıraktığınızdan lütfen emin olun. Bu süreden sonra yatırılırsa, tokenler hesabınıza geçmeyecektir.
  • Tüm EDO işlem çiftlerinde alım satım işlemleri 18/06/2020 07.00 (TSİ) saatinde durdurulacak ve işlem çiftleri borsada listeden çıkarılacaktır. Tüm EDO bakiyelerinin 10.289.700 blok yüksekliğinde (yaklaşık 18/06/2020 14:00 TSİ) derhal anlık bir görüntüsünü alacağız ve hak kazanan tüm kullanıcılara 1 EDO = 1 PNT oranında PNT dağıtımına başlayacağız.
  • Yeni PNT/BTC ve PNT/ETH işlem çiftleri alım satıma 22/06/2020 07.00 (TSİ) saatinde açılacaktır. PNT yatırma ve çekim işlemleri de aynı anda açılacaktır.

Lütfen unutmayın:

  • 18/06/2020 05:00 (TSİ) tarihinden sonra yatırılan EDO tokenleri Binance hesabınıza yansıtılmayacaktır. 
  • EDO tokenlerinin çekim işlemleri, token yükseltmesinden sonra açık kalacaktır.
  • Orijinal EDO tokeni, token yükseltmesinden sonra var olmaya devam edecek, ancak pNetwork ekibi tarafından planlandığı gibi sürümden kaldırılacaktır.  

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ