Binance SingularDTV tutanlara verilecek snglsDAO Yönetim Tokeni (SGT) hediyesini destekleyeceğini açıkladı. Bırasadan yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Binance

Binance SingularDTV tutanlara verilecek snglsDAO Yönetim Tokeni (SGT) hediyesini destekleyeceğini açıkladı. Bırasadan yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: 

Değerli Binance Kullanıcıları,

Binance, SingularDTV (SNGLS) tutanlara verilecek snglsDAO Yönetim Tokeni (SGT) hediyesini destekleyecek. Bu hediyeler için anlık görüntü alma işleminin Ethereum'un 10.272.100 blok yüksekliğinde veya yaklaşık 15/06/2020, saat 21.00 (TSİ) itibarıyla gerçekleşmesi bekleniyor

Binance olarak, kullanıcılarımız tarafından söz konusu Ethereum blok yüksekliğinde tutulan tüm SNGLS tokenlerinin anlık görüntüsünü alacağız ve SGT tokenlerini 1 SNGLS = 1 SGT oranıyla dağıtacağız. SNGLS yatırma ve çekme işlemleri 15/06/2020, 16.00 (TSİ) itibarıyla askıya alınacak ve anlık görüntü alma işleminin tamamlanmasının hemen ardından tekrar açılacaktır. Bu süre zarfında SNGLS alım satım işlemlerinin etkilenmeyeceğini lütfen unutmayın. 

Lütfen unutmayın:

  • Söz konusu anlık görüntü sırasında yatırılmayı veya çekilmeyi bekleyen SNGLS tokenleri SNGLS bakiyenize dahil edilmez. Anlık görüntü alınmasından önce yatırma ve çekme işlemlerinin tamamlanması için yeterli zamanı ayırdığınızdan lütfen emin olun.
  • 1 SNGLS'den (alım-satım emirlerinde bulunanlar dahil) düşük SNGLS bakiyeleri SGT tokeni alma hakkını kazanmaz.
  • Alt hesaplarda tutulan SNGLS tokenleri, bağlı olduğu ana hesap ile birleştirilecektir. Alt hesaplar ayrıca hiçbir SGT tokeni alamayacaktır.
  • Diğer tüm coin/tokenler için uygulanan sıkı listeleme inceleme süreci SGT'nin Binance'te alınıp satılması ve listelenmesi için de uygulanacaktır. Varsayılan pozisyonumuz, listeleme yok şeklindedir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ