Kripto para borsası Binance, Tesla Cybertruck'un Noel Armağanını ve 50 bin dolarlık TROY tokenlarını duyurdu.

Binance

Tabii ki, ‘Armağan biraz yanıltıcı bir açıklama olabilir, çünkü kamyonu almak Binance için TROY ticaretinin (ve ticaret ücreti harcamalarının) bir miktar yükünü gerektirecek.

Binance, Noel yarışmasını yeni bir blog yazısı ile duyurdu. Bugünden 30 Aralık'a kadar bir hafta sürecek olan tanıtım, tatil sezonunu kutlamak (ve belki de TROY'nin Binance.com'da listelenmesiyle biraz ilgili).

Binance Noel Armağanı: Katılım Şartları

Promosyonun bir parçası olarak, bir yönlendirme bağlantısı üzerinden kaydolan yeni kullanıcılar işlem ücretlerinde % 10 indirim alacaklar. Yarışmayı kazanmak için bu indirimden en iyi şekilde yararlanmak zorunda kalacaklar.

Kullanıcılar, yarışma süresi boyunca Binance hesaplarında işlem gören toplam TROY hacminde sıralanacaklar. Bu, BNB, BTC ve USDT'den oluşan tüm TROY ticaret çiftlerinde hem alım hem de satış emirlerini içerecek.

Birincilik ödülü olarak 49.900 $ değerindeki Tesla Cybertruck Çift Motorlu AWD modeli belirlenmiş durumda. Ancak bu sürüm 2022'nin sonlarına kadar üretim planlanmış olsa bile teslim edilemeyecek.

İkinci ve üçüncü sırada yer alanlar TROY tokenlarında sırasıyla 10.000 ve 5.000 dolar kazanıyor ve en iyi yirmi katılımcının geri kalanı 35.000 dolarlık TROY tokenını paylaşacak.

Justin Sun'ın Hediyesi

Bu yıl Mart ayında, Tron’dan Justin Sun, 20 milyon dolarlık nakit airdrop planladığını ve Tesla'yı rastgele bir kazanana vereceğini açıkladı. Sun’ın yarışmasına girmenin tek kriteri Twitter mesajlarından birini yeniden tweetlemekti, bu yüzden kesinlikle Binance’ın en son tanıtımından daha fazla hediye tanımına uyuyordu.

Ne yazık ki, Sun’ın büyük jestlerinin çoğunda olduğu gibi, işler tam olarak planlanmadı. Kazanan için bir kutlama tweet'i göndermesine rağmen, Sun ödülü iptal etti. Felaket sonuçta Tron ve Sun için o kadar kötü bir tanıtım yaptı ki, sonunda hem Tesla'yı hem de ikinci ödül çekilişini onurlandıran iki Tesla vermek zorunda kaldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ