Visa Kartı ile Kripto Alın ve %3'e kadar Nakit Puan Kazanın

Binance

Kampanya dönemi: 23/06/2020 12.00 (TSİ) ila 28/06/2020 12.00 (TSİ)

Visa Kartı ile Kripto Alın ve %3'e kadar Nakit Puan Kazanın

En sevdiğiniz kripto paraları almak artık her zamankinden daha kolay. Bitcoin, Ethereum, BNB, XRP, BUSD ve USDT'yi tek tıkla satın almak için Binance uygulamasında “Nakit ile Al" tuşuna tıklayın veya Binance web sitesinde "Kripto Al: Kredi/Banka Kartı"ını seçin ve %2 nakit puan kazanın! Her kullanıcı 10 BUSD'ye kadar ödül kazanabilir!

Arkadaşlarınızı da kampanya dönemi boyunca Binance'e yönlendirirseniz ve arkadaşlarınız Binance Uygulamasındaki (itibari para) “Nakit ile Al” tuşuna tıklayarak veya Binance web sitesinde "Kripto Al: Kredi/Banka Kartı" seçeneğine tıklayarak bir alım satımı tamamlarsa, kampanya süresi boyunca kripto alımlarınızda ek %1 nakit puan kazanacaksınız.

Hüküm ve Koşullar

  • Nakit puan ödülleri, yalnızca Binance Uygulaması ana sayfasındaki “Nakit ile Al“ ağ geçidi veya Binance web sitesi menü çubuğundaki "Kripto Al: Kredi/Banka Kartı" ağ geçidi vasıtasıyla yapılan işlemlerde geçerlidir. Emir defteri işlemleri bu promosyona dahil değildir.
  • Yalnızca Visa kartı ile yapılan işlemler bu promosyona dahildir.
  • İşlemler yalnızca 3D Secure (Güvenli Ödeme) özelliğine sahip banka/kredi kartları ile gerçekleştirilecektir.
  • Davet edilen yeni kişiler, katılımcıların referans bağlantılarını kullanarak kayıt olmalıdır.
  • Bir kullanıcının bu kampanyadan alabileceği maksimum tutar 10 BUSD ile sınırlıdır.
  • Nakit puan ödülleri, kampanya sona erdikten sonra beş iş günü içinde katılımcıların Binance Cüzdanına yatırılacaktır. Kullanıcılar, Hesap Merkezi > Cüzdan > Dağıtım Geçmişi'ni seçerek ödüllerini görüntüleyebilir.
  • Dolandırıcılık faaliyetlerinde yer alan kullanıcılar promosyondan otomatik olarak diskalifiye edilecektir.
  • Binance, Promosyonu ve Promosyon Kurallarını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ