ABD merkezli kullanıcılar artık Android cihazlarda kripto para borsası Binance.US’nin uygulamasının beta testini kullanabiliyor.

Binance.US, Android Cihazlarda Uygulamanın Beta Testini Başlattı

25 Aralık'ta yayınlanan bir tweet'te Binance.US, topluluğu Android cihazlarda kripto ticareti uygulamasının beta testine katılmaya çağırdı. Bu test aşaması boyunca kullanıcılar Binance.US'nin olası kusurları tanımlamasına ve uygulamanın daha geniş bir kitle için başlatılmasından önce bunları çözmesine yardımcı olacak.

Bu gelişme 18 Aralık'ta, iOS kullanıcıları için Binance.US uygulama beta testi aşamasının duyurulmasından hemen sonra geliyor. Beta test kullanıcıları, belirli bir süre boyunca uygulamayı kullanacak, hataları veya sorunları bildirecek ve Binance.US uygulamasının bir uygulama tam sürümü için hazır olup olmadığına karar vermesine yardımcı olacak.

Binance.US Tekliflerini Genişletiyor

Son aylarda, Binance.US tekliflerini aktif olarak genişletti. Kasım ayında borsa, kullanıcılarına banka kartlarıyla dijital para birimi satın almaya başladı ve otomatik takas odası ve banka havalesi de dahil olmak üzere mevcut ABD doları rampalarına katıldı.

Aynı ay, Binance.US'nin Tagomi kullanıcıları için miktar fonları, girişim fonları, aile ofisleri, bireysel emeklilik hesapları ve yüksek net değerli bireyler de dahil olmak üzere kurumsal likidite sunmaya başladığı haberi geldi. Tagomi’nin müşterileri ayrıca Binance.US’in seçkin işlem çiftlerine daha fazla erişim elde edecek.

Binance’in Amerikan kolunun büyümesinden farklı olarak, ABD merkezli kripto borsası Huobi.com, HBUS'un operatörü kısa süre önce operasyonlarını durduracağını açıkladı. Hareket, Huobi Global’in ABD’nin tüm müşterilerinin hesaplarını Kasım ayı ortasına kadar donduracağını duyurmasının ardından yapıldı. Kararı açıklayan Huobi, Amerikan kripto para birimleri için düzenleyici ortamın bunu ABD merkezli kullanıcıları platformdan uzaklaştırmaya zorladığını belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ