Binance.US, Cardano (ADA) ve 0x (ZRX) için 'tek tıklamayla satın al' özelliğini etkinleştirerek toplam kullanılabilir kripto para birimlerini 14'e getiriyor

Binance.US Kullanıcıları Visa Kart ile Saniyeler İçinde Cardano (ADA) ve 0x (ZRX) Satın Alabilir

Binance.US, Cardano (ADA) ve 0x (ZRX) için 'tek tıklamayla satın al' özelliğini etkinleştirerek toplam kullanılabilir kripto para birimlerini 14'e getiriyor

Binance kripto para borsasının yerel kolu olan Binance.US, kullanıcılarının anında Visa kartı yardımıyla Cardano (ADA) ve 0x (ZRX) satın almalarına izin veriyor.

Borsa müşterilerinin kripto para varlıklarını sadece saniyeler içinde satın almalarını sağlayan 'anında satın alma' özelliği, geçen Mart ayında Binance.US tarafından başlatıldı. Bundan önce borsanın mobil versiyonunda test edilmişti.

Şu an itibariyle, XRP ve borsanın kendi koini  Binance Coin (BNB) dahil olmak üzere tek bir fare tıklamasıyla 14 simge satın alınabilir .

Bu özellik Çin, İran, Fas ve diğer bazı ülkeler dışında tüm dünyada mevcut.

Binance.US altcoin oyununu hızlandırdı

Binance.US, Eylül 2019'un ortalarında müşteriler için kapılarını açtı . Yeni borsa lansmanı , ana şirketin düzenleyici engeller nedeniyle tüm Amerikalı kullanıcıları yasaklamak zorunda kalmasından sonra geldi.

Ticaret platformu başlangıçta sadece altı token ve anemik ticaret hacimleriyle çıkış yaptı, ancak mevcut varlıklar listesini aktif olarak genişletmeye başladı.

  25 Eylül 2019'da Binance US, diğer üç altcoinle birlikte Cardano (ADA) ve 0x (ZRX) ticareti yapmaya başladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ