Tron CEO’su Justin Sun, Binance.US’de TRX’in listeleneceğini ilan etti. Bu hamle Tron topluluğu tarafından uzun zamandır beklenen bir hamle idi.

Tron CEO'su Justin Sun, TRX'in Binance.US’de diğer 20 dijital varlıkla birlikte listeleneceğini açıkladı.

Ağustos ayının başlarında Sun, topluluğa Tron’un Binance.US’de para yatırılmasının ve Coinbase’in onun için öncelikli olduğunu ve tüm ekibin üzerinde çalışacağını belirtmişti.

Şimdi, Binance.US ile ilgili hedeflere ulaşmak üzeresiniz.

Justin Sun Verdiği Sözü Tutuyor

Diğer bazı davalardan farklı olarak, Tron'un başkanı halka açık sözlerini yerine getiremediğinde - küresel yatırım gurusu Warren Buffett ile hiçbir zaman gerçekleşmemiş yardım öğle yemeğinde olduğu gibi – hayal kırıklığı söz konusu oluyor. Ancak bu kez Justin Sun toplumu hayal kırıklığına uğratmadı.

Bugün bir tweet'le TRX'in yakında Binance.US işlem listesine eklenecek 18 token arasında olduğunu belirtti.

Duyuru, yalnızca son zamanlarda yapıldığı için, topluluğun tepkisini görmek için konu hakkında hiçbir yorum yapılmadı. Ancak Tron hayranları kesinlikle mutlu olacak.

Poloniex Müşterilerine TRON Kazanma Fırsatı Sunuyor

Bugün, resmi Twitter sayfasında, Justin Sun'ın en büyük yatırımcılarından biri olduğu Poloniex Borsası, kullanıcılarına TRON kazanmaları için yeni fırsatlar sağlama niyetini açıkladı.

Daha önceden de bildirildiği üzere, yakın zamanda Poloniex, Tron tabanlı dex TRXMarket'i satın aldı ve PoloniDEX olarak yeniden markalaştırdı.

Justin Sun ve Poloniex

Bazıları Justin Sun'ın yalnızca Poloniex’in ana yatırımcılarından biri değil aynı zamanda karar vericilerinden biri olduğuna inanıyor. Poloniex, kısa süre önce Digibyte (DGB)'yi TRX ile ilgili borsaya karşı yaptığı açıklamalar nedeniyle delist etmiş kimileri bu kararın alınmasında Justin Sun'ı suçlamıştı.

Bununla birlikte, Justin Sun, Poloniex ekibinin tüm kararları bağımsız olarak aldığını belirtmiş ancak alınan kararın yine de doğru olduğunu ifade etmişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ