BinaryX, Web3 oyunlarının büyümesini ve benimsenmesini artırmayı amaçlayan yeni bir 220.000 BNX Siber Kuluçka Fonu başlatıyor.

BinaryX, Blockchain Oyunlarını Desteklemek İçin Siber Kuluçka Fonunu Tanıttı

BinaryX, Web3 oyunlarının büyümesini ve benimsenmesini artırmayı amaçlayan yeni bir 220.000 BNX Siber Kuluçka Fonu başlatıyor.

Proje ekibi, tohum yatırımcıları ve BNX topluluğu üyeleri tarafından desteklenen fon, blockchain teknolojisini kullanan veya deneyen zincir üstü oyun projelerine yatırım yapmak için kullanılacak. BinaryX, fon kapsamındaki projelere desteği artırmak için fonla birlikte danışmanlık hizmetleri de sunuyor.

Fon, erken aşama ve ileri aşama geliştirme dahil olmak üzere herhangi bir aşamada oyunlar için kaynak ve her türlü desteği sağlamak için kullanılacaktır.

BinaryX Kuluçka Fonu Dağıtım Dağılımı

Fon dağılımı, aşağıda gösterildiği gibi genel BinaryX fonundan gelir:


BinaryX, toplam fonlarının %8'ini Siber Kuluçka Fonuna tahsis edecek, bu yazı yazıldığı sırada bu miktar 12 milyon USD'dir.

BinaryX Büyüme Başkanı Rudy şunları söyledi:

BinaryX, oyunlarda Web3 teknolojilerinin benimsenmesini hızlandırmaya kendini adamıştır. Fon, zaten alanda bulunan blockchain oyunlarını desteklemekle sınırlı değil, aynı zamanda oyunlarında veya NFT'lerinde blockchain ile deney yapmak isteyen geleneksel geliştirici ekipleriyle sınırlı değil. Blockchain'in oyun ekosisteminde genel olarak büyümesine ve benimsenmesine inanıyoruz ve bu etkiyi vaat eden her türlü projeyi desteklemek için çaba göstereceğiz."

Kuluçka kolunu 2022'nin ortalarında piyasaya sürdüğünden beri BinaryX, 2 GameFi projesine yatırım yaptı ve bunları kuluçkaya yatırdı. Portföyünde SHIT oyunları ve devam etmekte olan birkaç heyecan verici projeyle Rh!noX NFT koleksiyonu yer alıyor.

BinaryX, geliştirme ihtiyacı olan projelerin araştırılmasını ve benimsenmesini hızlandıracak ve erken aşama ve son aşama geliştirme de dahil olmak üzere tüm aşamalarda destek sunacak.

Bu kuluçka koluyla BinaryX, projelerin başlatılmasına yardımcı olmak için BinaryX'in kaynak, danışman ve yatırımcı ağıyla projeleri birbirine bağlamayı amaçlıyor. Kuluçka Fonu, tüm yıl boyunca başvuruları almaya açıktır ve geliştirmenin herhangi bir aşamasındaki herhangi bir projeye yinelemeli destek sağlar.

Haber, BinaryX'in token sattığına dair zaten çürütülmüş söylentiler arasında geliyor. Rudy, duruşlarını yinelemek için, "Takımımızdan herhangi bir faul olmadığını vurgulamak isteriz. Tamamen oyunlarımıza odaklandık ve gelecek planlarımızı şeffaf bir şekilde iletiyoruz.' Ekip, BNX'in geri satın alma planına karar vermek için bir DAO oylaması ayarladı ve uzun süredir diğer stratejik planlarla birlikte bunu uygulamak için çalışıyor. son oyunları CyberLand'in geliştirilmesi de dahil olmak üzere vadeli büyüme.

BinaryX Hakkında

BinaryX, her ikisi de BNB zincirinde çalışan CyberDragon ve CyberChess'in kazan-kazan oyunları arkasındaki GameFi platformudur.

BinaryX, merkezi olmayan bir türev ticaret sistemi olarak başladı. Ekip yavaş yavaş merkezi olmayan video oyunları geliştirmeye doğru evrildi ve şimdi Web2 geliştiricilerini Web3'e bağlamak için IGO hizmetleri sunan bir GameFi platformuna dönüşüyor.

BNB Zincirindeki en iyi 10 projeden biri olan BinaryX, 100.000'den fazla madeni para sahibinden ve aylık 17.000 aktif cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahiptir. Aynı zamanda BNB zincirindeki işlem hacmine göre en büyük metaverse projelerinden biridir. BinaryX ayrıca, ayı piyasasına rağmen sürekli olarak güçlü performans sergileyen $BNX adlı bir tokene sahiptir.

BinaryX hakkında daha fazla ayrıntı ve bilgi için lütfen www.binaryx.pro adresini ziyaret edin.

BinaryX teknik incelemesi | BinaryX destesi hakkında

Sosyal Medyamız: Discord, Telegram ve Twitter


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ