Başlık belki de size ilginç gelecek ama yeni stratejiler karşımıza çok farklı başarı hikayelerini çıkarıyor.

Başlık belki de size ilginç gelecek ama yeni stratejiler karşımıza çok farklı başarı hikayelerini çıkarıyor. Bu başarı hikayelerini görünce de metaverse alanı için giderek daha fazla ümitle doluyoruz.

Reklam ajansı olan Wunderman Thompson MetaverZe diye bir ifade kullanıyor. Bu ifade ile ajans Metaverse ve Z kuşağını birleştirdiği evrenine bu kavramı yerleştirdi.

2021 yılını çok başarılı bir şekilde geçirdiklerini, 2022 yılı için ise yeni hedefler belirlediklerini ifade eden Wunderman Thompson Türkiye CEO’su Ender Buruk yaptığı açıklamada ‘’yaratıcılık, data ve CRM gibi servisleri tek çatı altında toplayan bir ajans olmamız net anlaşıldı.’’ Dedi.

Buruk ayrıca müşteri portföylerinin çok hızlı bir şekilde büyüdüğünü vurgulayarak geleneksel ve dijital işleriyle ilgili aldıkları pek çok ödülle yaratıcılıklarını tescillediklerini belirtti.

Buruk büyümeleri ile ilgili olarak tüm servislerde bu büyümenin gerçekleştiğini vurgulayarak bu durumun doğru yolda olduklarının bir işareti olduğunu ve 2022’ye bu ivme ile girdiklerini belirtti.

Ajansın yönetici kreatif direktörü Ümit Taşlı da dataların fikirlerle birleştiği zaman harika işlerin ortaya çıktığını vurguladı. Bakalım MetaverZe başarısı 2022’de nasıl şekillenecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ