Birçok kripto meraklısı, bir gecede değilse, en azından birkaç yıl içinde Bitcoin ve / veya altcoin saklamanın kesinlikle onları zenginleştireceğini ve hatta emekli olmasını kolaylaştıracağını umuyor.

Birçok kripto meraklısı, bir gecede değilse, en azından birkaç yıl içinde Bitcoin ve / veya altcoin saklamanın kesinlikle onları zenginleştireceğini ve hatta emekli olmasını kolaylaştıracağını umuyor.

Ancak, kripto uzmanları bu umutları kırarak naif olduklarını düşündürüyor.

‘1 BTC / XRP, Emekli Olmanıza İzin Verecektir’

Topluluk, Bitcoin'in 2017'nin 20.000 dolar seviyesine yaklaştığında tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden kazanmasını bekliyor. Birçok uzman, Bitcoin'in yeni zirvelere koştuktan sonra, toplulukdaki birçok kişinin emeklilik alabileceklerine ve (sadece 0.1 BTC’leri olsa bile) Bitcoin varlıklarıyla yaşayabileceklerine inanıyorlar

Ancak, bazı uzmanlar bundan şüphe duyuyorlar. Yakın zamanda atılan bir tweet'te, kripto tüccarı 'Bitcoin Macro', BTC'nin 20.000 dolardan çok değerli olsa bile, 0.1 BTC'nin emekli olmalarına yetecek kadar değerden uzak olacağını belirtti. Ayrıca 1 ETH ve 1 XRP'yi (fiyatlarının gelecekte artacağını varsayarak) emekli olmak için imkansız bir rakam olarak görüyor.


Kripto tüccarı Alex Kruger 'Bitcoin Macro' ile hem fikir, mütevazi bir yaşam tarzına öncülük etseniz bile 20 yılda 1 BTC ile emekliliğin imkansız olacağını ekliyor.

"Bitcoin Neredeyse Hiç Küresel Rezerv Para Birimi Olmayacak"

Yorum dizisinde bir tartışma başladı, topluluk üyeleri yatırımcıları yanlış düşündüklerini ikna etmeye çalışıyor ve Bitcoin'in bir kez küresel bir rezerv para birimi haline geldiğini tahmin ediyor ve sahiplerine sınırsız finansal fırsatlar sunacak diyorlar.

Buna Alex Kruger cevap veriyor: Bu bir şans değil.

McAfee 'BTC Sözünü' Geri Çekti

Ateşe yağ ekliyormuş gibi, olağanüstü Bitcoin boğası John McAfee yakın zamanda BTC'nin daha önce vaat ettiği gibi 2020'de 1 milyon dolara ulaşmadığı takdirde penisini ulusal TV'de yemeyeceğini belirtti.

Son bir tweet'te, bu vaadin yeni kripto kullanıcıları için bir gaza getirme dışında bir şey olmadığını belirtti. McAfee, Bitcoin'i kripto geleceği olarak görmediğini açıkça belirtti.

Bu, kripto topluluğundaki birçok kişinin kripto baronuyla hayal kırıklığına uğramasına neden oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ