Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin üçüncü en büyük sahibi olan ApeDAO, bu hafta dağıldığını açıklayabilir.

Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin üçüncü en büyük sahibi olan ApeDAO, bu hafta dağıldığını açıklayabilir.Kripto veri sağlayıcısı Zapper'a göre, DAO'nun NFT varlıkları yaklaşık 11,8 milyon dolar değerinde.

OpenSea'ye göre Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin şu anda 309.353 dolarlık bir taban fiyatı var.

Bir DAO'nun, Bored Ape Yacht Club (BAYC), CryptoPunks ve Cool Cats gibi mavi çip koleksiyonları da dahil olmak üzere hazinesindeki milyonlarca dolarlık takas edilemez tokenleri tasfiye etmesi için oylama devam ediyor.

Takma adlı NFT koleksiyoncusu KyloRen tarafından kurulan merkezi olmayan özerk bir kuruluş olan ApeDAO, diğer pahalı NFT'lerin yanı sıra 81 Mutant Maymun ve 81 Bored Apes satmak için oy kullanıyor. OpenSea'ye göre Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin şu anda 309.353 dolarlık bir taban fiyatı var.

DAO'nun potansiyel olarak dağılmasının, hoşnutsuz üyelerin yönetim tokeninin $APED fiyatıyla ilgili endişelerini dile getirmesinden kaynaklandığı bildiriliyor. DAO teklifinde, "APED fiyatı ile DAO varlıklarının net varlık değeri arasındaki mevcut boşluk göz önüne alındığında, DAO'nun tasfiye edilmesi, $APED Sahipleri için önemli getiriler sağlayacaktır" dedi.

Varlıklar tasfiye edilirse, fonlar token sahiplerine geri dönecektir. Kripto veri sağlayıcısı Zapper'a göre, DAO'nun NFT varlıklarında 11.8 milyon dolarlık kaba bir net değeri var.

Grup üyelerinin DAO'nun feshedilmesini oylamak için 2 Şubat'a kadar süreleri var. Merkezi olmayan oylama platformu Snapshot'a göre, oyların yaklaşık %85,6'sı şu ana kadar varlıklarını tasfiye etmekten yana oldu. Teklife göre, DAO'nun NFT'lerini tasfiye etmek, 1.000 $ APED tokeni başına 8 eter sağlayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ