Glassnode tarafından sağlanan verilere göre, Ethereum’un toplam arzının yüzde 80’ine yakını şu anda kârlıdır.

Bir Metrik Daha Ethereum

Glassnode tarafından sağlanan verilere göre, Ethereum’un toplam arzının yüzde 80’ine yakını şu anda kârlıdır.

İki yıl önce 700 dolardan işlem gördüğü için madalyonun bu seviyeyi geçemediğini belirtmek gerekir.

Şubat ayında ikinci en büyük kripto para biriminin yaklaşmasından sonra, sahiplerinin ertesi ay gerçekleşen piyasa çöküşü ile umutları engellendi.

ETH fiyatı, 13 Mart'taki 'Kanlı Perşembe' günü 24 saat boyunca bir günde yüzde 55'ten fazla düştü. Sonuç olarak, sahiplerinin yüzde 20'sinden azı karda kaldı (şimdiye kadarki en düşük değer).

Koinin kâr arzı yüzde 50'nin altına düştüğünde, genellikle piyasa diplerini gösterir. Bu, pandemik güdümlü erimenin en göze çarpan örnek olduğu birçok kez böyle olduğu kanıtlanmıştır.

Tersine, yüzde 95'in üzerindeki herhangi bir şey, bir pazarın en iyi işareti. Bir varlık yeni zirvelere yaklaştığında kârsız kalmak neredeyse imkansızdır.

U.Today tarafından bildirildiği gibi, Bitcoin tedarikinin yüzde 79'u Bitcoin 9,500 $ seviyesinde işlem yaparken de kar elde etti.

Farklı bir boğa piyasasının genellikle yüzde 90 civarında başladığı göz önüne alındığında, en iyi kripto para birimleri (ve ana rakibi) yeni zirvelere ulaşmadan önce büyümeye önemli ölçüde daha fazla alana sahiptir.

 Bitcoin ve Ethereum şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 20.000 $ ve 1.440 $ 'dan% 50 ve% 83 düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ