Kripto piyasası, yıl başladığından beri hangi projelerin bir sonraki boğa koşusunu tetikleyebileceğine dair çok sayıda spekülasyonla çalkalanıyor.

Bir Sonraki Boğa Koşusunu Tetikleyebilecek 3 Kripto Projesi: Solana (SOL), VeChain (VET) ve Orbeon Protokolü (ORBN)

Kripto piyasası, yıl başladığından beri hangi projelerin bir sonraki boğa koşusunu tetikleyebileceğine dair çok sayıda spekülasyonla çalkalanıyor.

Kripto analistlerine göre Solana (SOL), VeChain (VET) ve Orbeon Protokolü (ORBN) dikkate alınması gereken harika seçenekler.

Hem Solana (SOL) hem de VeChain (VET) çok fazla ilgi uyandırıyor ve hatta bu yılın başlarında büyük bir çıkış yapmaya hazır oldukları görülüyor. Orbeon Protocol (ORBN), %2092'lik kazançla 10. fazına giren ön satışında da etkileyici bir performans sergiledi.

Bir sonraki boğa koşusunu neden tetikleyebileceklerini anlamak için Solana (SOL), VeChain (VET) ve Orbeon Protokolüne (ORBN) hızlıca bir göz atalım.

Solana (SOL)

Solana (SOL), meşhur anka kuşu gibi her başarısızlıktan sonra her zaman yeniden yükselecek olan en dirençli blok zincirlerinden biri olarak ortaya çıktı. Bunun nedeni muhtemelen Solana'nın (SOL), Ethereum gibi diğer büyük blok zincirlerinde bulamayacağınız ölçeklenebilirlik ve hıza güçlü bir şekilde odaklanmasıdır.

Solana (SOL), saniyede 50.000'den fazla işlem gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. Geliştiriciler ve blockchain kullanıcıları, düşük maliyetli işlemleri nedeniyle Solana'ya (SOL) da ilgi duyuyor. Hız, ölçeklenebilirlik ve düşük maliyet, Solana'yı (SOL) dApp geliştiricileri ve işletmeleri için vazgeçilmez blok zinciri haline getirdi.

Solana (SOL), verimliliği artırdığı bilinen bir geçmiş kanıtı (PoH) mutabakat sistemi kullanır. Solana ağının yerel belirteci olan SOL, yönetişim, ödüller için staking, Solana NFT'lerinde alım satım ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok kullanıma sahiptir.

Birden fazla kesinti ve bir bilgisayar korsanlığı girişimi de dahil olmak üzere geçen yılki aksiliklere rağmen Solana (SOL) toparlandı ve şu anda 21,82 dolardan işlem görüyor. Yatırımcılar, Solana'nın yakın gelecekte bir çıkış yapacağı konusunda iyimser.


VeChain (VET)

VeChain (VET), göz önünde bulundurulması gereken bir başka iyi potansiyeldir. VeChain (VET), hepsi bir arada bir blockchain çözümü arayan işletmeler için bir Hizmet Olarak Blockchain (BaaS) platformu sağlar. VeChain (VET), yatırımcıların kurumsal düzeyde bir uygulamada potansiyelini gördükten sonra 2018'de oldukça popüler hale geldi.

VeChain (VET), o zamandan beri birçok işletme için küresel bir blockchain hizmetleri sağlayıcısı haline geldi. VeChain (VET), finans, tedarik zinciri ve sigorta gibi çeşitli sektörlerdeki sayısız uygulaması sayesinde oldukça popüler hale geldi.

VeChain (VET), daha verimli ve daha hızlı işlemler sağlayan benzersiz bir Yetki Kanıtı (PoA) konsensüsü kullanır.

VeChain ekosisteminin yerel belirteci VET'tir ancak platformun, uygulamalara erişmek ve işlem ücretlerinin ödenmesi için kullanılan VTHO adlı başka bir belirteci vardır. VeChain şu anda yaklaşık 0,25 dolardan işlem görüyor ve yakın zamanda büyük bir kırılma bekleniyor.


Orbeon Protokolü (ORBN)

Orbeon Protokolü (ORBN), kitle fonlaması endüstrisine tamamen yeni bir blockchain tabanlı yaklaşım getiriyor.

Orbeon Protokolü (ORBN), platformda sermaye artırmak isteyen girişimler için öz sermaye destekli NFT'leri basmak için blockchain teknolojisini kullanan merkezi olmayan bir yatırım platformudur. NFT'ler bölümlere ayrılır ve düzenli yatırımcılara 1 $ gibi düşük bir fiyata satılır.

Orbeon Protokolü (ORBN), start-up'ları daha geniş bir yatırımcı havuzuyla birleştirerek ve yatırımcılara kısıtlama olmaksızın yatırım fırsatları sunarak, sermaye fonlama endüstrisini tamamen demokratikleştirmeye hazırlanıyor.

Orbeon Protokolü (ORBN) akıllı sözleşmeleri, 3. tarafların katılımını ve sektördeki geleneksel risk sermayedarlarının hakimiyetini ortadan kaldırır.

Orbeon Protocol (ORBN), ORBN tokenlerinin fiyatını 0,004 $'dan 0,0877 $'a çıkaran ön satışın 10. aşamasında. Uzmanlar, ön satış sona erdiğinde Orbeon Protokolü'nün (ORBN) fiyatında %6000'lik bir artış öngörüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ