BNB Zinciri merkezi olmayan borsa Biswap, önerilen bir dizi iyileştirme ve yükseltmeyi içeren 2023 yol haritasını yayınladı.

Biswap DEX, İddialı 2023 Yol Haritasının Bir Parçası Olarak Geliştirilmiş AMM

BNB Zinciri merkezi olmayan borsa Biswap, önerilen bir dizi iyileştirme ve yükseltmeyi içeren 2023 yol haritasını yayınladı. Yeni bir AMM'nin, rota optimizasyonunun ve sürekli ticaretin ayrıntılarını içerir.

Yoğunlaştırılmış likiditeye sahip yeni bir AMM protokolü, Likidite Sağlayıcıların sermayelerini 0'dan sonsuza kadar olandan daha küçük fiyat aralıklarında biriktirmelerine olanak tanıyacak, sermaye kullanım verimliliğini artıracak ve kullanıcılara daha az kayma ile daha karlı değişim koşulları sağlayacaktır.

En iyi ticaret çiftlerini bulmak için geliştirilmiş yönlendirme, kullanıcıların daha büyük işlemleri daha az kayma ile gerçekleştirmesine ve sermaye verimliliğini artırmasına ve ayrıca Likidite Sağlayıcıları için işlem ücretlerinden daha büyük ödüller almasına olanak tanır.

Yerel Biswap tokeninin fiyatı üzerindeki baskıyı azaltmak ve uzun vadeli BSW belirteç sahipleri için daha fazla kazanç fırsatları sağlamak için Biswap ekibi çeşitli girişimler geliştirdi. Gelecekte, bunlar açıklanacak ve oylama için BSW sahiplerine sunulacaktır.

Gelişen piyasa trendleri ayrıca Biswap ekibini merkezi olmayan vadeli işlem ticaretini (BNB ağında zincir üstü bir sipariş defteri ile) uygulamaya sevk etti. Bu fikri güvenli bir şekilde uygulamak için ekip, ürün geliştirmenin bu aşamasında ApolloX'ten hazır bir çözüm bağlamaya karar verdi.


Biswap ekosistem genişlemesinin bir parçası olarak, Biswap Liquidity ile ticareti artıracak ve kullanıcıların token alışverişini daha kolay hale getirecek bir pencere öğesi oluşturma planları var. Bu, üçüncü taraf ürünlerde uygulanmak üzere mevcut olacaktır.

Biswap'in BNB Zincirindeki aşamalı DEX'i, Çok Türlü Bir Yönlendirme Programı ve %0,1'lik düşük işlem ücretleri sunar. Platform, Exchange, Farming ve Staking gibi kripto para birimleri ile çeşitli hizmetler sunar. Ayrıca projenin, kullanıcıların platformdaki en popüler özelliklere katılmasına izin veren kendi yerel BEP-20 tokeni BSW'si vardır. Birincil BSW işlevi, Biswap platformuna likidite sağlanmasını teşvik etmektir.

Yüksek LP ödülleri, Likidite Sağlayıcıların token takas işlemlerinden %0,15 geri almalarını sağlar. Ayrıca, Likidite Sağlayıcılar, rekabetçi APY'lerle BSW tokenleri kazanmak için çiftliklerde LP belirteçlerini stake edebilir. %50'ye varan işlem ücreti geri ödemesi, kullanıcılara token alışverişi yaptıklarında işlem ücretini iade eder. Sistem ücreti otomatik olarak BSW tokenleri şeklinde geri verir. Biswap'i HEMEN Keşfedin

Biswap Hakkında
Biswap, BNB Zinciri ağındaki Çok Türlü Yönlendirme Programına ve %0,1'lik en düşük işlem ücretine sahip ilerici DEX platformudur. Platform, Exchange, Farming, Staking ve diğerleri gibi kripto para birimleri ile çeşitli hizmetler sunar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ