BitBay Yakında QARK Token Satışı İle IEO Launchpad'i Başlatacak

BitBay Yakında QARK Token Satışı İle IEO Launchpad

BitBay, İlk Borsa Arzını IEO’ları gerçekleştirmek ve özel bir portal aracılığıyla tokenize edilmiş projeleri başlatmak üzere ayarlanmış bir platform. Başlatma paneli, yatırımcılar için bir bilgi merkezi, proje dokümantasyonu ve gelecek IEO ile ilgili güncellemeler de dahil olmak üzere birçok tanımlayıcı özelliği destekleyecekler. QANplatform token, geliştiricilere ana programlama dilini kullanarak akıllı sözleşmeler oluşturmalarında yardımcı olmak üzere tasarlanan ve inovasyon yoluyla satılan ilk dijital varlık olacak.

Yeni yayınlanacak olan proje

Avrupa'da sağlam bir kullanıcı tabanına sahip olan kripto para birimi borsası BitBay, tokenize edilmiş bir proje yayınlamaya hazırlanıyor. Borsa yakında IEO alanına girecek ve platformunu bütün hizmetlerin yer aldığı kripto para alım satım platformu haline getirecek.

BitBay’in lansmanı, kuantuma dayanıklı blok zinciri platformu QAN’ı destekleyecek ve yerel QAN platformu tokeni QARK, geliştiricilerin kendi yerel programlama dilinde akıllı sözleşmeler yapmalarına izin verecek. Aynı zamanda, kuantum hesaplama riskini blok zincirlerine karşı da koruyacak. Teknoloji, ölçeklenebilirliği ve kullanımı geliştirmek için alışılmadık bir Proof-of Randomness (Rastgele Kanıtlama) algoritması odaklı protokolüne dayanmakta.

Yatırımcılar için önemli bir hizmet

BitBay platform operatörü Pinewood Estonia OÜ CEO'su Paweł Sobków şunları belirtti:

“Yatırımcılara her şey dahil bir çözüm sunmak için IEO Launchpad'imiz oluşturuldu. Bir proje hakkında eksiksiz bilgi sağlamanın yanı sıra, hem kripto hem de farklı fiat paralarla token satın almak için basit bir işlem sunuyoruz. Bu açığı kapatarak acemi yatırımcılar ve koin sahibi bile olmayanlar satışa katılabiliyor.”

Proje, yaklaşmakta olan IEO’lar hakkında bilgiler, yatırımcılar için projeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir bilgi çekirdeği, ekip üyelerindeki veriler, iş modelleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli önemli özellikler sunacak.

Platformun sunduğu bu özelliklerin yanı sıra tanıtım bültenleri, projelerin detaylarının yer aldığı belgeler gibi destekleri de sunacak. Başlatma paneli 18 Kasım’dan itibaren 22 milyon 222 bin 200 tokenin her biri 0,27 dolar karşılığında satışa sunulacak şekilde devreye girecek. İlk Borsa Arzının sekiz hafta boyunca devam etmesi planlanıyor.

BitPay geçtiğimiz aylarda Amazon yağmur ormanlarına yönelik olarak çalışan yardım kurumuna yapılan 100.000 dolarlık bağışın reddetmişti. BitPay bu hamlesiyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu.  Bir bağışçının bu miktarı BitPay aracılığıyla Amazon yağmur ormanlarının ekolojisini ve yerli halklarını desteklemeyi amaçlayan bir yardım kuruluşu olan Amazon Watch'a bağışlamaya çalıştığı vurgulanmıştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ