Youtube'da hem eğitimsel katkıları hem de öngörücü katkıları sayesinde kripto endüstrisinde etkili olan bireyleri bulmak mümkün.

BitBoy Crypto Bir Proje Üzerinde Çalıştığını Duyurdu

Youtube'da hem eğitimsel katkıları hem de öngörücü katkıları sayesinde kripto endüstrisinde etkili olan bireyleri bulmak mümkün.

Bu yüzden BitBoy Crypto'nun açıklamaları binlerce kişiyi bekletiyor. Ve son zamanlarda Twitter'daki takipçilerini kripto endüstrisini değiştirecek büyük bir şey yapmayı planladığı konusunda uyardı.

BitBoy Kripto Ve Sektördeki Popülaritesi

YouTube adıyla BitBoy kripto olarak da bilinen Ben Armstrong, kripto topluluğundaki en alakalı etkileyicilerden biridir. Yatırımcılara ve meraklılara kripto para eğitimi vermenin yanı sıra tartışmalı tweet'leri ile tanınır.

Şu anda, Hispanik ve İngilizce konuşan bireylerin erişebildiği, Franchise'ının bir parçası olan bir topluluk olan YouTube'da 1,5 milyondan fazla abonesi var.

Daha fazla erişim elde etme stratejilerinin bir parçası olarak BitBoy Crypto, takipçilerini artırmama izin veren ve güvenilirliğinin bir kısmını etkileyen bazı tartışmalara dahil oldu. Ancak Armstrong'un bu yılın Ocak ayından bu yana ücretli promosyonla meşgul olmadığı biliniyor. Parayı, adı geçen promosyonlu projelere yatırım yapan hayranlarına geri ödemek için bile kullandı.

Öte yandan, tartışmalı olmasına rağmen, BitBoy Crypto kendisini yatırımcılar ve kripto para sevenler topluluğunda güvenilir bir etkileyici olarak konumlandırdı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ