Altcoin piyasası, toparlanmaya devam etmek için sabırla Bitcoin fiyatının mevcut direnç seviyesinin üzerine çıkmasını bekliyor.

Bitcoin 17.200 Doların Üzerinde İstikrarlı ve Aptos %40 Fırladı – İzlenmesi Gereken Bu Altcoinler

Altcoin piyasası, toparlanmaya devam etmek için sabırla Bitcoin fiyatının mevcut direnç seviyesinin üzerine çıkmasını bekliyor.
Lido DAO (LDO) son yedi gün ve 24 saatte sırasıyla yüzde 64 ve yüzde 3 arttı.

Bitcoin fiyatı arka arkaya son iki günü 17.000 doların üzerinde kapatarak hafif bir altcoin rallisine yol açtı. İlk 20 dijital varlıktan Solana (SOL) ve Cardano (ADA) son yedi günde sırasıyla yaklaşık yüzde 42 ve yüzde 24,3 artışla daha iyi performans gösterdi. İlk 100 listesinde Aptos (APT) ve Zilliqa (ZIL) sırasıyla yüzde 47 ve yüzde 45 ile son yedi günün en yüksek kazançlarını bildirdi. Bu nedenle, toplam kripto piyasası kapitalizasyonu bugün itibariyle 850 milyar doların üzerine çıktı.

Bununla birlikte, kripto piyasası FTX'ten henüz tamamen kurtulamadı ve Alameda'nın sarsıntıları, 2022'nin tüm ayı piyasasını tek başına bırakıyor. Ayrıca, en büyük Bitcoin yatırım şirketlerinden biri olan Digital Currency Group, büyük FTX maruziyetinin ardından iflasın eşiğinde. Ayrıca Gemini'nin Kazanç Programı müşterileri, DCG'nin Genesis Trading'in kendilerine 900 milyon dolardan fazla borcu olduğunu iddia ediyor.

Altcoin piyasası, toparlanmaya devam etmek için sabırla Bitcoin fiyatının mevcut direnç seviyesinin üzerine çıkmasını bekliyor. Teknik açıdan bakıldığında, mevcut seviyeden bir kırılma, Bitcoin fiyatını 18.500 dolarlık psikolojik direnç bölgesini yeniden test etmek için 18.000 doların üzerine çıkaracaktır.

Altcoinler Yakından İzlenecek

Değişken bir hafta sonu ve Pazartesi gününün ardından, kripto varlıklarının çoğu Salı günü geri çekilmese de konsolide oldu. Örneğin, Cardano (ADA) ve Solana (SOL) son 24 saatte yaklaşık yüzde 3 düştü. Bununla birlikte, Lido DAO (LDO) son yedi gün ve 24 saatte sırasıyla yüzde 64 ve yüzde 3 arttı.

Bu nedenle, zincir üstü analitik firması Santiment, çoğu kripto yatırımcının yakın bir geri çekilmeden önce küçük karlar almak için sadece FOMO yaptığına inanıyor. Ayrıca Santiment, fiyatları tekrar dibe çekecek olan mevcut altcoinlerin rallisini daha fazla FUD'un takip edeceğine inanıyor.
Son yedi günde yüzde 90'ın üzerinde değer kazanan BONK meme coin'i ile Solana ekosisteminin önümüzdeki haftalarda daha fazla volatilite kaydetmesi bekleniyor. Ayrıca, sosyal medyadaki sözlerden ve günlük işlem hacminden gözlemlendiği gibi, en son meme madeni para küresel kripto topluluğundan büyük ilgi gördü.

GALA GameFi projesi, geçen hafta en iyi performans gösteren başka bir kripto projesidir. En son kripto fiyat kehanetlerimize göre, GALA koini son yedi günde yaklaşık yüzde 141 artarak Salı günü 0,04281522 $ civarında işlem görüyor. GALA dijital parası, 24 saatlik 1.464.010.859$'lık işlem hacmi ve yaklaşık 322.307.666$'lık piyasa değerinin gösterdiği gibi önümüzdeki günlerde daha fazla yükseliş gösterebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ