1 BTC 4.000 dolara kadar yükseldi

İnanın her gün, Bitcoin yeni bir rekor kırdı haberi yapmaktan bizler sıkıldık. Ama Bitcoin'in yükselişi hızlı bir şekilde devam ediyor. Daha 15 gün içinde yaklaşık 1.000 dolarlık bir artış sağladı. Bugün bir Bitcoin alabilmek için 14.000 TL'den biraz daha fazla ödeme yapmanız gerekiyor.

SEGWIT süresi, Bitcoin Cash, çatallanma derken Bitcoin hiçbirşeye aldırış etmeden dün ve bugün 4.000 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Bitcoin'in bu amansız yükselişi yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Ancak çatallanma, karışıklık derken yatırım yapmaktan çekinen birçok geç kalmış insan da pişmanlıklarını gizleyemiyor.

Bir sonraki rekor için muhtemelen yarın tekrar sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. SEGWIT süresi öncesinde ve sonrasında, Bitcoin'in 5.000 dolarlık seviyelere ulaşacağı öngörülüyordu, ancak eminiz ki bu kadar kısa bir vakitte olacağı beklenemiyordu. Bitcoin'in sağlam duruşu ile birçok yeni yatırımcı kazanıldığı kesin. 2017'nin bitimine 4 ay kala bakalım bizleri ne gibi sürprizlerin beklediğini hep beraber göreceğiz.

Bugün sadece 100 Bitcoin'e sahip olan bir insan, yaklaşık olarak 1.4 milyon TL'lik bir servete sahip. Herkese bol kazançlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ