Bir trader, BTC/USD için 36.000 dolarlık kısa vadeli bir hedef vererek, devam etmeden önce başka bir fiyat düşüşü gerektiğini söylüyor.

Bir trader, BTC/USD için 36.000 dolarlık kısa vadeli bir hedef vererek, devam etmeden önce başka bir fiyat düşüşü gerektiğini söylüyor.

Bitcoin (BTC), boğaların dipte olduğuna dair artan sinyaller toplamasıyla 3 Haziran'da 40.000 dolara yaklaştı.

BTC/USD için sıradaki 36.000 dolar mı?

Veriler kritik 37.500 $ dahil olmak üzere bir gün önce geri kazandığı BTC/USD koruma seviyelerini gösterdi.

Şimdi gözler, bir kırılma veya reddetmenin teyidi için önümüzdeki günlerdeydi - volatilitenin hafta sonuna kadar gireceği tahmin ediliyordu.

Popüler trader Crypto Ed için, piyasanın intikamla geri dönmeden önce kısa vadede başka bir düşüş testine ihtiyacı olabilir.

Perşembe günü Twitter takipçilerine verdiği demeçte, "Bence önceki gün tekrar bir geri dönüşe ve düzeltmeye yakınız" dedi.

Dip avı metrikleri dikkat gerektiriyor

Bu arada, özellikle Bitcoin fiyat diplerini yakalamaya çalışan iki yeni ölçüm, bu hafta traderlar için zamanında yayınlanmış olan Glassnode izleme kaynağında yayınlandı.

Ünlü Puell Çoklu göstergesi, delta sınırı ve dengeli fiyatı ile tanınan David Puell tarafından yaratıldı, her ikisi de Bitcoin'in zaten iyileşmekte olabileceğine dair ipuçları verdi.

Görüşler bu yıl Bitcoin'de 2013'e benzer bir çift tepe modeli görmeye odaklanmaya devam ediyor.

Her iki önceki boğa piyasasında da, yerel yükseklerden büyük geri çekilmeler, nihai zirvelere giden yolda standarttı ve bu nedenle, mevcut davranışta olağandışı bir şey yok. Stok akış yaratıcısı PlanB'nin bu hafta podcast sunucusu Preston Pysh ile yaptığı görüşmede görüşü buydu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ