1 BTC artık 4.500 dolar!

Bugün Bitcoin'den yeni bir rekor daha geldi! 4.200 dolara kadar yükseldikten sonra, geçtiğimiz günlerde 3.900 dolarlara kadar gerileyen Bitcoin, bugün 4.500 dolarlara çok yakın bir değer elde ederek rekorunu yineledi. Bugün yeni rekorlar geleceği aşikar, 4.500 dolar direncini kırmayı başarırsa 5.000 dolara sadece bir adım kalacak.

Bitcoin için öngörülen 5.000 dolarlık fiyatlara bu kadar yaklaşmışken, Bitcoin'in yakında 5.000 dolar olacağını duyurduğumuz değerli kullanıcılarımıza mahçup olmamaya bir adım daha kaldı desek daha doğru olur. :)

Bitcoin Cash'in ortaya çıkması anlaşılan o ki Bitcoin'e hiç dokunmadı, hiç de dokunmayacak gibi. Bu süreçten sonra Bitcoin'e olan güvenin artması, bu fiyatlarının artmasındaki en önemli etmen. Bitcoin'in bilinirliği de sürekli artarken açılan yeni borsaların da bu pastada tuzu var tabiki! 

Bugün ise yapmamız gereken tek şey, Bitcoin'in daha fazla ne kadar değer kazanacağı. Bugün 4.700 dolarlara kadar ulaşabilir olduğunu tahmin ediyoruz, yıl sonuna kadar 5.000 dolar öngörüsü yerini 10.000 dolarlara bırakacak gibi duruyor.

Bizi takipte kalın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ