Cardano'nun ADA'sı yeni bir güç gösterisinde 2.20 dolara ulaştı. Bugün Bitcoin 48.000 Dolara merdiven dayadı.

Cardano'nun ADA'sı yeni bir güç gösterisinde 2.20 dolara ulaştı. Bugün Bitcoin 48.000 Dolara merdiven dayadı.

Bitcoin (BTC), büyük direnci kırma girişimi reddedildikten sonra 14 Ağustos'ta 46.000 dolarlık destekte sıçradı.

Bitcoin 48.000 doları reddetti

47.000 $ ve üzerindeki satıcı baskısı alanı, hafta boyunca günlük grafikte zorlu bir özellikti ve Bitcoin'in saldırıya hazırlanması birkaç gün sürdü.

Bu durumda, momentum bitmeden ve BTC/USD daha tanıdık bir bölgeye dönmeden önce duvar kısmen kırıldı.

Yazım sırasında, BTC fiyat hareketi, son 24 saatlik hareketleri karakterize eden klasik bir "Bart Simpson" yapısı olan 46.500 $ civarında odaklandı.

Michaël van de Poppe, "Bu harekette özel bir şey yok, sadece bir hafta sonu için tipik durum. Ancak, ağır direnç bölgesi 47-49 bin dolar arasında vuruldu ve Bitcoin için herhangi bir atılım olmadı. Tedbirli kalın" açıklamasını yaptı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Başka bir yükselişi sürdürmek ve yeni direnç seviyelerini desteklemek için çevirmek üzere uygun hacim gerekli olacaktır - bu hacmin olmadığı bir kırılma, sonuçta başarısız olabilir ve aşırı iyimser traderlara mal olabilir.

Bu arada diğer trader ve analist Rekt Capital, sadece birkaç gün önce ulaşılan 46.000 dolarlık destek bölgesinin teyidi için yaklaşan günlük kapanışa baktı.

Bununla birlikte, birden fazla sinyalin devam etme potansiyeline işaret etmesiyle, ruh hali Cumartesi günü canlı kaldı.

Cardano için iyi günler

Altcoinlerde, Cardano'nun ADA tokeni, piyasa değerine göre ilk elli kripto para birimi arasında etkilemeye devam etti ve günde %8 artarak 2.20 $'ı geçti.

ADA/USD, 2 dolarlık desteği güçlendirdikten sonra, Bitcoin'deki bir değişim denizinin ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,50 dolardan çıktığı Mayıs ortasından bu yana en yüksek seviyelerine ulaştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ