Bitcoin tekrar 50.000 dolara meydan okurken, Solana, Polkadot'u geride bırakarak kayda değer performansına son zamanlarda devam etti.

Bitcoin, son 24 saat içinde bir kez daha 50.000 dolara ulaşmaya çalıştı. Anak ulaşamadı. Bu durum onu güneye zorladı. Çoğu altcoin durdu, bu da SOL'un bir başka etkileyici artış ve ATH'nin ardından en büyük 8. kripto para birimi olarak Polkadot'u geride bırakmasını sağladı.

Solana 8 Numara Oldu

Çoğu alternatif kripto para, son birkaç gün içinde Bitcoin'e oldukça benzer bir performans sergiledi. Bu nedenle, gün içi volatiliteye rağmen günlük ölçekte nispeten durgun kaldılar.

Ethereum, Cardano, Ripple, Dogecoin, Polkadot ve Uniswap küçük kayıplar verdiler. Sonuç olarak, ETH 3,200 doların biraz üzerinde, ADA 2,83 dolarda, XRP 1,15 dolarda, DOGE 0,30 doların altında, DOT 26 dolarda, UNI ise 27 dolar seviyesinde yer alıyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Durmuş olsalar da, bazıları onlardan daha iyi performans gösterme fırsatını yakaladı ve onunla kaçtı. SOL, en son yükselişin ardından 97.5 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Belki daha da etkileyici bir şekilde, Solana şimdi piyasa değeri açısından en büyük 8. kripto para birimi haline geldi.

Kayıtlardan bahsetmişken, LUNA %16'lık bir artışın ardından aynısını yaptı. ATH şimdi 36,5 doların üzerine ayarlandı.

Arweave (%30), Bitcoin Gold (%20), Audius (%18), NEAR Protokolü (%14), Tezos (%13), Cosmos (%10) ve Holo'dan (%10) daha fazla kazanç elde edildi. Tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri hala 2,1 trilyon dolar civarında duruyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ