Bitcoin 5200$ seviyelerini gördü

Kısa süre önce rekor hedefi olan 4950$ seviyelerini gören Bitcoin; Çindeki ICO yasakları, JP Morhan Ceo'sunun Bitcoin dolandırıcılıktır söylemleri ve diğer etmenlerden dolayı. 2896$ seviyelerine kadar gerilemiş ve yatırımcısını üzmüştü. Fakat 15 eylülden itibaren başlayan çıkış trendi bugün Bitcoin'in global değerini 5210$ seviyelerine kadar taşımayı başardı.

Artışın sebebi olarak yakında gerçekleşecek olan Air Drop ile yeni çıkacak olan Bitcoin Gold'un , Bitcoin sahiplerine sahip oldukları kadar verilecek olmasından kaynaklandığı düşünülüyor. Öte yandan Kasım ayındaki çatallanma ise akıllarda soru işareti bırakıyor. Bitcoin iniş ve çıkışlarına dikkat ederseniz Kasımda olası bir düşüş mümkün, fakat yakaladığı çıkış trendi ve Bitcoin Gold gibi bir durum olunca yatırımcılar altcoinlerden çıkarak Bitcoin'e geçişlerini sürdürecek gibi duruyor.

İlerleyen günlerde piyasalar hakkındaki gelişmeler ile ilgili paylaşım yapmaya devam edeceğim. Umarız Bitcoin yatırımcısını ilerleyen günlerde üzmeyerek artışını sürdürmeye devam eder.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ