Bitcoin Salı günü 7.200 dolar seviyesine düştükten sonra, genel piyasa duyarlılığı düşüşe geçti ve analistler tahminlerini giderek daha fazla düşüş yönlü kullanmaya başladılar.

Bitcoin Analistlerinden Yorumlar: İşte BTC Fiyat Tahminleri

Salı günü, lider kripto para biriminin fiyatı 7.200 dolara yükseldi ve yazının yazıldığı sırada Bitcoin CoinMarketCap verilerine göre 7.274 dolardan işlem görüyor.

Yine de, piyasa duyarlılığı karamsarlığa dönüşmüş görünüyor ve birkaç analist BTC'nin daha da ileri gidebileceğine inanıyor. Ancak, Bitcoin'in düşebileceği fiyat ve bunların olabileceği zamana göre farklılıklar söz konusu

5.000 Dolarlık Fiyat

Bir kripto para analisti @KiaCrypto, Bitcoin'in düşüş eğilimi oluşturduğunu düşünüyor. Bu, nihayetinde 2019'un başından bu yana unutulmuş bir seviye olarak fiyatı 5.000 $ seviyesine düşürebileceğini vurguluyor.

Piyasa analisti % 30 -% 50 daha kayıp yaşanabileceğini belirterek yatırımcıları uyarıyor.

6.900 - 7.000 Dolarlık Alana Muhtemel Bir Düşüş

@CryptoMichNL  Bitcoin'deki düşüş tahminleriyle daha az epik görünüyor. Kripto para piyasası sakinleşse de, Bitcoin fiyatının sınırda olduğunu ifade ediyor.

@CryptoMichNL 6.900 - 7.000 dolar seviyelerine doğru olası bir düşüş öngörüyor. BTC mevcut fiyat işaretinden daha fazla kırılmadığı sürece bu seviyenin gerçekleşmesinin mümkün olduğu ifade ediliyor.

“Kısa Bir Süre İçin Bir Miktar Düşüş Bekliyorum”

Twitter'da @nebraskangooner olarak bilinen bir kripto para analisti ve yatırımcısı, şu anda piyasada düşüş eğilimi görmeye eğilimli olduğunu ve yakında “bir miktar düşüş” beklediğini ifade ediyor.

Bu uzman fraktal analiz ile çalışıyor ve bu yıl eylül ayından beri takip ettiği fraktal konusunda bir güncelleme yayınladı. BTC fiyatının dik bir düşüşü beklemediğini vurguluyor.

Hapsedilen Silk Road Kurucusu: Bitcoin 100.000 Dolara Ulaşacak

Bazı iyi haberler de var elbette. Uzmanlardan biri, gelecek yıl veya hatta daha erken bir zamanda Bitcoin’in 100.000 dolarlık ATH’yi vurabileceğini iddia ediyor.

 Tahmin, Silk Road pazarını, uyuşturucu satıcılarının ve diğer suçluların en sevdiği mekanı kurmak ve işletmek için ömür boyu hapis cezası verilen 'girişimci' Ross Ulbricht tarafından yapıldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ