Whale Alert 47.446 BTC değerinde bir işlem tespit ederken, Tyler Winklevoss Bitcoin'i bir yatırım aracı olarak övüyor ve analistler düşüşü satın almanızı tavsiye ediyor

Whale Alert  47.446 BTC değerinde bir işlem tespit ederken, Tyler Winklevoss Bitcoin'i bir yatırım aracı olarak övüyor ve analistler düşüşü satın almanızı tavsiye ediyor

Amiral gemisi dijital para birimi, ticareti 9.000 $ seviyesinin altında tutuyor. Boğalar düşüşü satın almak için bir işaret olarak alıyor ve Twitter'da kripto topluluğunu hatırlatıyor.

Bu arada, Whale Alert  , Bittrex borsasında bir başka devasa işlem daha bildirdi.

Bitcoin'de 418,3 Milyon Dolar Taşındı

Balina Uyarısı botu, anonim bir cüzdandan Bittrex borsasındaki bir adrese ilk olarak 47.446 BTC değerinde bir işlem yapıldığını belirtiyor. Bunu, Bittrex'ten bu cüzdana geri gönderilen aynı miktarda BTC takip etti.


Şimdi BTC 8,500 dolarlık alanda işlem görüyor, Bitcoin balinalarının daha aktif hale gelmesi bekleniyor. Whale Alert tarafından Bitcoin blok zincirinde bildirilen diğer son işlemler aynı nitelikte olabilir.

Whale Alert, 27 Şubat'ta Bittrex, Binance ve birkaç kayıtlı olmayan Bitcoin cüzdanını içeren benzer boyutlu bir işlem bildimişti.

Winklevoss Yine Bitcoin'i övdü

Winklevoss ikiz kardeşlerinden Tyler, Bitcoin'de başka bir yükseliş kelimesi paylaşmak için Twitter'a gitti.

BTC'yi dünya tarihindeki en iyi güvenli liman varlığı olarak adlandırıyor.

“Bir noktada insanlar uyanacak ve bitcoin'in dünyanın gördüğü en iyi güvenli liman varlığı olduğunu anlayacaklar. O zamana kadar fırsat bol. ”

 Kripto etkileyicisi Tyler Winklevoss fiyat düştükçe Bitcoin'i övüyor, analistler düşüşü satın alma zamanının geldiğine inanıyorlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ