Bitcoin (BTC) balinaları, kripto piyasası iki aylık bir yaz krizinden kurtulurken aktif kalıyor. Sadece tek bir işlemde, bir Bitcoin balinası 15.000 BTC'yi taşıdı

Bitcoin (BTC) balinaları, kripto piyasası iki aylık bir yaz krizinden kurtulurken aktif kalıyor. Sadece tek bir işlemde, bir Bitcoin balinası 15.000 BTC'yi taşıdı ve bu rakam şu anda yazı yazılırken 674.000.000 doların üzerinde bir değere sahip.

Devasa Bitcoin Transferleri

İşlem, Çarşamba sabahı erken saatlerde blockchain izleyici ve analitik aracı Whale Alert tarafından belirtildi.Verilere göre, Bitcoin toplamı büyük kripto borsası Binance'den, kurumsal saklama işi Ağustos 2019'da Coinbase tarafından satın alınan kripto saklama şirketi Xapo'nun bir cüzdanına taşındı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Blockchain analitik firması Santiment, kripto borsalarındaki ve dışındaki Bitcoin hareketlerine ayak uyduruyor. Firmanın en son borsa güncellemesi, borsalarda tutulan BTC seviyesinin 26 ayın en düşük seviyesine düştüğünü ve Bitcoin sahipleri için potansiyel olarak yükseliş tablosu çizdiğini gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ