Bu yazımızda sizlere Bitcoin BAM (BTCBAM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BTCBAM Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bitcoin BAM (BTCBAM) Nedir?  İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi BTCBAM Coin

Bu yazımızda sizlere Bitcoin BAM (BTCBAM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BTCBAM Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bitcoin BAM (BTCBAM) Nedir?  

BTC BAM, girişimciler ve profesyoneller tarafından yönetilen Viyana merkezli bir kripto para madenciliği şirketidir. Şirketin vizyonu, dünyanın herhangi bir yerindeki herkesin madencilik yoluyla kazanmasını sağlayan bir platform oluşturmaktır. Ayrıca platform, kullanıcıları zenginlik oluşturmaya ve finansal özgürlüğe ulaşmaya teşvik ediyor.

Blockchain altyapısı ile gerçek madencilik ile elde edilen BTCBAM coin, şu anda dünyada borsalara, yatırımcılara ve yatırım bankası ortaklığı bulunan girişimcilere teminat sağlayan ilk ve tek kripto paradır.

Bu kripto para öncelikle deflasyonisttir, yani değeri enflasyonla ilişkilendiremez. Ancak deflasyonist doğası herhangi bir ekonomik ilkeye bağlı değildir. BTCBAM coin rezerve edilmemiştir ve elde edilen her coin, BTC BAM Mining System üye hesaplarına yatırılan coinlerin yanı sıra şirketin varlıklarını da içermektedir.

SHA-256 (Güvenli Hash Algoritması), SHA-2 altındaki 6 set kriptografik hash algoritmasından biridir. Kriptoloji uzmanı olan ABD Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) tarafından geliştirilmiştir. SHA-256, bitcoin madenciliği çalışma kanıtı hesaplamalarında ve bitcoin adresi oluşturmada kullanılır. Bilinen en güvenli şifreleme işlevlerinden biridir.

Bitcoin BAM (BTCBAM), erişimini daha fazla kullanıcıya genişletti ve bu, BTCBAM topluluğunun BTCBAM tokenini kendi pazarında bir ödeme seçeneği olarak kullanmasını sağlayacak.

Toplam coin sayısı 21.000.000 olarak olacaktır (Bitcoin ile tamamen aynıdır).

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ