Bitcoin (BTC) boğaları, 200 günlük EMA'nın üzerindeki günlük mumu kapattıktan sonra 45.000 dolara odaklanıyor

Bitcoin Boğaları Kendilerine Yeni Seviyeleri Belirledi – İşte Yeni Hedefler

Bitcoin (BTC) boğaları, 200 günlük EMA'nın üzerindeki günlük mumu kapattıktan sonra 45.000 dolara odaklanıyor

Bitcoin İçin Yeni Hedefler

Bitcoin, yaklaşık yüzde 8 kazanıp 40.000 dolara geri döndükten sonra kazanan bir çizgide. Lark Davis, Bitcoin'in günlük mumunu 200 günlük EMA'nın üzerinde kapattığını ve daha fazla kazancın geleceğini işaret ettiğini belirtti.

Bitcoin (BTC), haftanın başında 40 bin dolar pozisyonundan düştükten sonra hızlı bir toparlanma kaydetti. Son zamanlarda, Amazon'un yılın ilerleyen saatlerinde ödeme için Bitcoin'i kabul ettiği söylentileri ve Elon Musk'ın Twitter'dan Jack Dorsey ve ARK Invest'ten Cathie Wood ile yaptığı Bitcoin konuşması, Musk'ın Tesla'nın Bitcoin'i tekrar ödeme olarak kabul edeceğini doğruladı.

Haftanın başlarında, Bitcoin 40 bin dolara ulaşabildi, ancak Amazon'un ödemeler için Bitcoin'i kabul etme planlarını reddetmesinden sonra bu pozisyonu kaybetti. İlk şoktan sonra Bitcoin kazanma yollarına geri döndü. Verilerimize göre, Bitcoin son 24 saatte 40 bin dolar seviyelerine geri dönmek için yüzde 8'e kadar yükseldi. Bu, haftalık kazançlarını yaklaşık yüzde 30'a itiyor.

Kripto kralı, piyasanın geri kalanını da çekmeyi başardı. Toplam piyasa değeri son 24 saatte yaklaşık yüzde 5 artarak 1,5 trilyon dolara ulaştı.

Bitcoin (BTC) 45.000 Doları hedefliyor

Dijital varlık, yerel yüksekleri test etmesi muhtemel olan bazı olumlu ivme kazanmış görünüyor. Lark Davis de dahil olmak üzere analistler, Bitcoin'in son kazanımlarına eklendiğini ve kısa vadede 45 bin dolara kadar ulaştığını görüyorlar. Uzmana göre, varlık günlük mumunu 200 günlük EMA'nın üzerinde kapatmayı başardı.

Blockchain verileri, büyük sahiplerin Mayıs kazasından bu yana birikim yapmaya devam ettiğini gösterdi. Santiment, son beş hafta içinde 100 ila 10.000 BTC'ye sahip olan kişilerin yaklaşık 130.000 token biriktirdiğini gösteriyor. Bunun yaklaşık 40.000'i, sahiplerin çabalarını ikiye katladığı için son 5 gün içinde geldi. Bu tutucular, kısa vadeli fiyat değişikliklerinden etkilenme olasılığı daha düşük olan büyük tutucularla uzun vadeli oyunun anahtarıdır. Ancak 45 bin dolar görünürde olsa da, bazı önemli gelişmeler olmadan BTC'nin 50 bin dolarlık psikolojik seviyenin üzerine çıkmak için mücadele etmesi muhtemel.

Üstelik Çin baskısından bu yana ilk kez Bitcoin zorluğunun artması bekleniyor. Bu, sert bir düşüşün ardından hash gücünde bir artış anlamına gelir. Son birkaç hafta Çinli madencilerin yer değiştirmesine ve diğer rakip madencilerin operasyonlarını genişletmesine izin verdi. Birçok uzmanın belirttiği gibi, bu gelişme, ademi merkeziyetçiliği teşvik ettiği için uzun vadeli Bitcoin kurulumu için iyi bir şey.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ