Bitcoin biraz önce 43bin dolara ulaştı. Piyasa sağlıklı ve neredeyse kaldıraçsız görünüyor. Açgözlülük, aylarca Korkudan sonra yüzünü gösteriyor. Bu, BTC fiyatının geleceği için ne anlama geliyor? Roket kalkmak üzere mi?

Bitcoin biraz önce 43bin dolara ulaştı. Piyasa sağlıklı ve neredeyse kaldıraçsız görünüyor. Açgözlülük, aylarca Korkudan sonra yüzünü gösteriyor. Bu, BTC fiyatının geleceği için ne anlama geliyor? Roket kalkmak üzere mi?

Şubat ayında Bitcoin, borsalardan borç para alarak buraya geldi. Vadeli işlem piyasası yanıyordu ve büyüyordu. Kan gölüne bir ay kalmıştı. Günümüzde kaldıraç, kırmızıda birkaç ay sonra sadece başını kaldırıyor. Bu, alanda ani bir patlamaya hazır olduğumuz anlamına mı geliyor?

Bitcoin Neden Artıyor?

Bazı kurumlar muhtemelen satın alıyor. Muhtemelen önümüzdeki çeyrekte açıklanan Bitcoin varlıklarını göreceğiz. Bununla birlikte, blockchain analisti Will Clemente'e göre, gerçek, sıradan insanların sürekli olarak ağa katıldığına dair kanıtlar var. Ve bu yeni Bitcoin kullanıcıları, satın almayı asla bırakmayan bir inananlar ordusuna katılıyor.

William Clemente'e göre, ETF'leri ve Grayscale'i filtrelediğinizde, zincir içi analizler "zaman içinde balinaların sadece kripto paralarını dağıttığını" gösteriyor. Ona göre, 10 BTC'den az olan varlıklar satın almayı asla bırakmazlar.

ICRYPEX Kripto Fest 2021 - Avrupa'nın En Büyük Kripto Para Konferansı Başlıyor!

Dolar-Maliyet Ortalaması yatırım stratejisi, nüfusun bir sektörü arasında ilgi kazanıyor. Ve yayılıyor gibi görünüyor. Investopedia DCA'yı şu şekilde tanımlar:

Bir yatırımcının, toplam satın alma üzerindeki oynaklığın etkisini azaltmak amacıyla, yatırım yapılacak toplam tutarı bir hedef varlığın periyodik alımlarına böldüğü bir yatırım stratejisi. Alımlar, varlığın fiyatından bağımsız olarak ve düzenli aralıklarla gerçekleşir. Gerçekte, bu strateji, hisse senedi alımlarını en iyi fiyatlarla yapmak için piyasayı zamanlamaya çalışmakla ilgili ayrıntılı çalışmaların çoğunu ortadan kaldırır.

Kaldıraç Resme Geri Döndüğünde Ne Olacak?

Açgözlülük geri dönüyorsa ve kaldıraç mevcutsa, insanlar onu kullanacaktır. O zaman ne olacak? Tarihi bir anın eşiğinde olabiliriz. Göstergeler ve özellikler sağlıklı ve patlamaya hazır görünüyor. Son zamanlardaki düzenleyici tehditlere rağmen topluluğun morali yüksek. Eğer böyle devam ederse çok farklı bir 4. Çeyrek görebiliriz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ