Kripto dünyasının ABD siyaseti umudu John McAfee, ABD başkanlık kampanyasını bıraktığını ve Beyaz Saray'da başka bir güçlü yazı hedeflediğini söyledi

Bitcoin Boğası Başkanlık Yarışını Bıraktığını Açıkladı

Kripto dünyasının ABD siyaseti umudu John McAfee, ABD başkanlık kampanyasını bıraktığını ve Beyaz Saray'da başka bir güçlü yazı hedeflediğini söyledi

Eski Bitcoin boğası olan John McAfee, cinsel organına  1 milyon dolarlık bir fiyat artışıyla bahis yapıyor ve ardından BTC eski teknolojisini çağıran sözüne geri dönüyor.

Kripto Baronu ABD başkanlık kampanyasından vazgeçti

John McAfee, kazanmayı ummadığı ABD başkan adayıydı, bunun yerine kampanyası sırasında sadece blockchain ve kripto bilincini artırdı. Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında da olumlu konuşan başka bir aday olan Andrew Yang ile yarışıyordu.

Ancak Yang kısa süre önce başkanlık yarışından çıktı. Şimdi, McAfee de yarışı bıraktı.

Bunu neden yapıyor? Aslında, Başkan olmama niyetini takiben, şimdi yapmayı vaat ettiği şeyi yapıyor - başkan olmak değil. Bunun yerine, kampanya yöneticisinin McAfee'ye göre McAfee için başka bir pozisyonda ve daha az güçlü olmayan bir pozisyonda çalışmasını zaten müzakere ettiğini söylüyor.

Kripto baronu şimdi ABD Başkan Yardımcısı için koşmak istiyor. Başkanların Amerika'da gerçek bir gücü yok, diyor kısa bir Twitter videosunda, ancak Başkan Yardımcılarının var. Ayrıca, çok daha az ilgi aldıklarını ve Ukrayna'ya gidip orada milyarlarca dolarlık anlaşmalar gibi büyük şeyler yapabileceğini söylüyor.

John McAfee, bu nihai gücün tadına bakmak istiyorum diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ