Bitcoin boğası Anthony Pompliano, BTC fiyatının üzerindeki olumsuz durumun, “sokaklar kan gölüne dönene kadar” giderek artacağını ifade ediyor.

Bitcoin Boğasından Çarpıcı BTC Yorumu

Bitcoin boğası Anthony Pompliano, BTC fiyatının üzerindeki olumsuz durumun, “sokaklar kan gölüne dönene kadar” giderek artacağını ifade ediyor.

Zayıf Eller

Yatırımcılara yönelik sunduğu yeni notunda, Pompliano, Bitcoin’in son derece uçucu olan yeni yüksekler ve cezalandırıcı düşükler döngüsüyle zayıf elleri teslim olmaya zorluyor ve geçmişte yaşadığı duruma işaret ediyor. Pomp açıklamalarında şu ifadelere yer veriyor:

“Bitcoin bir biriktirme aşamasında uzun süre boyunca isabet ettiğinde, tarihsel olarak yatırımcıları daha fazla süre boyunca püskürterek kendisini bırakmaları için şiddetli patlamalara neden oluyor.”

Kripto yatırım firması Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı olan Pompliano, BTC'nin 2021'in sonuna kadar 100 bin dolara varacağına inandığını söyledi. Bitcoin’in ticari markalarının öngörülemeyen olduğunu belirterek kripto varlıklarının alım satımıyla ilgili aşırı risklerin altını çiziyor.

Bitcoin Başarısız Değil

Uzun vadede, Pompliano, en önemli şeyin Bitcoin’in yeni bloklar üretmeye devam edebilme ve değeri günde 24 saat, haftanın 7 günü, yılın 365 günü başarısız olmadan, şu anki korku seviyesi ve nefreti ne olursa olsun hareket ettirme yeteneği olduğunu söylüyor ve ekliyor:

“Risk iştahınızın ne olduğu veya portföy oluşturma stratejiniz ne olursa olsun, uyanık olduğunuzdan emin olun…İnsani duyguları görmezden gelmek, her yatırımcının aradığı bir beceridir. Ancak bu yalnızca öforik devletlere uygulanmaz. Aynı zamanda korku ve halsizlik için de geçerlidir. Bitcoin asla uyumaz. Ve siz de yapmamalısınız.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ