Çinin ICO Hikayesinin Sona Ermediğine Dair İpucu: Bitcoin Borsası-Bitfinex NEO Ekliyor, Fiyatlar yükseliyor.

Birçok kripto para ticaret kaynaklarının “NEO borsacılara varlık kazandırabilir” açıklamasından sonra, Perşembe günü NEO’nun değeri %50 yükselmiştir.

Çin Halk Bankası'nın ICO'u yasaklaması nedeniyle hızla 17 USD civarına düşen Çin kripto parası şuan 34 USD seviyelerine yükselerek işlem görmektedir.

Bitfinex bu sabah Twitter ve kendi blogunda şöyle bir haberi açıkladı: “Artık NEO'nun USD, BTC ve ETH'e karşı ticaret yapabildiğini sevinçle duyuruyoruz!” Bitfinex: “NEO eko sistemi ve proje ekibini desteklemekten, projenin büyümesini, gelişmesini izleyişinden heyecan duyduğunu açıklamıştır.

Pazartesi Çin’deki “önlem”i izleyen günlerde altcoinler borsaya geniş kapsamlı bir dönüş yapmıştır.

Çin ICO Hikayesi Sona Ermemiş…

Bitcoin değerinin haftanın başında 4008 USD’a kadar düşmesine rağmen ilerleyen zamanlarda 4600 USD ye yükselip pazarlanarak önceki kayıplarını da telafi etti.

Bu durumlardan dolayı, NEO karışık destek almıştır. Yorumcular ICO platformunun yasaklanması veya kısıtlanması durumunda hangi şekilde çalışmaları sürdürebileceği sorusunun cevabını geliştiricilerden merakla bekliyorlar.

PBOC‘tan (People’s bank of China) gelen son bilgilere göre, ICO hikayesi Çin için bitmemiştir ve yeniden düzenlenen bir piyasa ortaya çıkabilir. Bu yılın başlarında Çin kripto parası için yapılmış işlemlerin benzerinin yapılabileceği anlamına gelir.

“Piyasayı düzenleyenlerden gelen ve Çin TV kanallarından birinde verilen röportajda “bu sadece bir düzenleme uyarısı mesajıdır ama “yasak” değildir” diye bir açıklamada bulundu.


Alıntı yapılan kaynak;
https://www.cointelegraph.com/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ