Bitcoin'in yükselişinden birkaç saniye sonra Coinbase'in geçici olarak kapatılması, Bitcoin topluluğu tarafından eleştiriliyor.

Bitcoin Borsası Coinbase, BTC Tarihsel Direnci Kırdıktan Sonra Operasyonları Geçici Olarak Askıya Aldı

Bitcoin'in yükselişinden birkaç saniye sonra Coinbase'in geçici olarak kapatılması, Bitcoin topluluğu tarafından eleştiriliyor.

Fiyatları daha da şişirmenin taktiksel bir yolu olabilir. Ve kullanıcılar 'rekt' elde ettiğinde borsalar daha fazla fayda sağlar.

Bitcoin Haziran ayına bir fiyat patlaması işe başladı. Büyük direnç bölgelerini 9.600 dolardan 10.000 dolara çıkardı. Birkaç analist, bunun Bitcoin'in sonraki boğa koşusunun başlangıcı olabileceğini iddia ediyor.

‘Coinbase‘ geniş bir kullanıcı tabanına sahip en büyük Bitcoin borsalarından biridir. Bitcoin rallisinden sonra geçici olarak kapandı. Kullanıcılar bu olay karşısında sosyal medyada öfkeye tutuldu ve hayal kırıklığı yaşadı. Birçoğu Coinbase'in ciddi bir hata yaptığından şüpheleniyor.

Coinbase Bitcoin'in yükselişinden sonra saniyeler içinde kapanıyor: Tesadüf değil mi?

Günün en önemli olaylarından biri Coinbase'in müşterilerine gönderdiği mesajdı. “Bitcoin (BTC) son 24 saat içinde % 6,25 artışla 10.000,00 dolar” mesajını okudu. Ve sunucuları hemen çöktü.

 Birçok insanın kötü bir oyundan şüphelenmesinin nedeni, Coinbase'in iyi bilinen bir borsa olmasıdır. Sunucuları trafikteki dalgalanmayı kaldırabilecek kapasitede olmalıdır. Bunun da ötesinde, Coinbase'in üstün teknolojik altyapısı vardır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ