Tether’in stablecoin USDT madeni parasını Tron (TRX) Blockchain'ini destekleyecek.

Bitcoin Borsası Poloniex, Tron Blockchain Üzerindeki USDT Desteğini Ekledi

Büyük kripto para borsası Poloniex, 19 Nisan'da yayınlanan bir duyuruya göre, Tether’in stablecoin USDT madeni parasını Tron (TRX) Blockchain'ini destekleyecek.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli dijital para birimi değişimi Poloniex, Tron ağındaki USDT para yatırma ve çekme işlemlerine destek verdi. Gelişmenin, Omnı protokolü ve Tron ağı üzerinde yayınlanan her iki zincir USDT üzerindeki Tether'i destekleyeceği bildiriliyor.

Poloniex, açıklamasında yeni zinciri destekleme kararının USDT platformuna sağladığı genişletilmiş esneklikten kaynaklandığını söyledi. Her iki versiyonu da desteklemek için Poloniex, şu anda Omni Blockchain'indeki Tether yüzdesini Tron Blockchain'i Tether'e dönüştürecek.

Ek olarak, Poloniex bu ayın sonlarında Tether'e sahip olan uygun müşterilere bir airdrop başlatmayı planlıyor. “Airdrop aldığımız USDT miktarı, dönüştürdüğümüz tutarı temel alacaktır. Airdrop başladığında, Poloniex müşterileri Poloniex'teki Tether miktarına bağlı olarak kredilendirilecekler ”diyor.

Tether, 17 Nisan'da Tron (TRX) Blockchain'inde USDT vermeye başladı. Geliştirme, kullanıcıların Tron'daki akıllı sözleşmeler yoluyla kripto para birimini tutmalarını ve aktarmalarını iddia eden Omni protokolüne dayalı USDT'den bir yükseltme.

Geçen Aralık ayında Poloniex kurumsal yatırımcılar için özel bir teklif başlattı. Böylece borsa, kurumsal pazara hizmet vermek isteyen artan sayıda operatöre katıldı.

Bundan önce Poloniex, ABD'deki müşterileri için marj ve borç verme ürünlerini kaldırma ve üç dijital varlığı, Synereo (AMP), Expanse (EXP) ve Gnosis'i (GNO) silmeyi planladığını duyurdu. Poloniex daha sonra, değişimin her yargı alanındaki yasal şartlara uygun olmasını sağlamak için harekete geçtiğini açıkladı. Ancak duyuru, doğrudan herhangi bir özel düzenlemeye gönderme yapmamıştır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ