Son zamanlarda, Bitcoin (BTC) için en yüksek fiyat tahminleri blok zinciri analitik çalışmalar ile güçlendirildi. Geçerli bir Delphi Digital raporu bunlar arasında yer alıyor.

Bitcoin (BTC) Birikimi Devam Ediyor

Son zamanlarda, Bitcoin (BTC) için en yüksek fiyat tahminleri blok zinciri analitik çalışmalar ile güçlendirildi. Geçerli bir Delphi Digital raporu bunlar arasında yer alıyor.

Dijital varlık danışmanlığı alanına hitap eden Delphi Digital, son Bitcoin State 2020 raporundan ilham verici çıkarımları ortaya çıkardı.

Delphi Digital'deki uzmanlara göre, Bitcoin'in (BTC) mevcut manzarasını üç faktör belirler:

Her şeyden önce, Bitcoins (BTC) kripto para birimi borsalarında hareket ediyor. Birden fazla gözaltı çözümü de amiral gemisi kripto para birimlerinden anlamlı bir giriş yaşıyor.

Dahası, en zengin Bitcoin (BTC) cüzdanları bir birikim aşamasından geçiyor.

Bu sonuçlar, Bitcoin (BTC) ve farklı boyutlardaki cüzdanların tahsisine ilişkin verilere dayanmaktadır. Delphi Digital raporunda Glassnode ve Coinmetrics istatistikleri kullanıldı.

Çalışmanın sonuçları üzerine konuşan Delphi Digital'in Kurucu Ortağı Yan Liberman yükseliş göstergelerini vurguladı.

Bu sadece zincirleme metrikler için değil, aynı zamanda analist için inanılmaz derecede olumlu görünen makro yatırımcıların hissi için de geçerlidir:

Tutucu taban, yeni talebin fiyat üzerindeki etkisini en üst düzeye çıkarmak için iyi bir konumdadır. Makro zemini ve PTJ benzeri yatırımlar / cirolarla birleştirilmesi, BTC'nin yükselmemesini zorlaştırır.

Milyarder Paul Tudor Jones, net değerinin yaklaşık% 2'sini kripto kralına tahsis ederek kripto topluluğunu heyecanlandırdı.

Bu konuşma, 7 Mayıs 2020'de Bitcoin (BTC) için 10.000 doların üzerinde kısa vadeli bir ralli ile sonuçlandı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ