Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, altcoinlerin en büyük hayranı değil.

Bitcoin (BTC) Boğası Mike Novogratz: “Tüm Altcoinlerde Short Pozisyonuna Geçtim”

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, altcoinlerin en büyük hayranı değil. Business Insider, Miami'deki bir hedge fonu konferansı sırasında bir izleyiciye hepsinde short pozisyonuna geçtiğini söyledi.

Novogratz, Altcoinlerin Neden Arttığını Anlamıyor

Novogratz, Bitcoin'in dijital altın olduğuna inanıyor, bu yüzden burada kalmak için bir sebebi var. Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi şimdi İran çatışması ve koronavirüs salgını gibi küresel olaylara tepki verme eğiliminde. Wall Street efsanesi hem BTC hem de sarı metal üzerinde long pozisyonunda.

Ancak, altcoin söz konusu olduğunda, Novogratz neden onları satın almak isteyeceğini anlamıyor. Ocak ayının ortasında sert bir şekilde arttıklarında, en iyi açıklamayı sunacak herkese NY'de bir akşam yemeği sunacağını vurguluyor.

Charles Schwab, Bitcoin'in Benimsenmesini Engelliyor

Konferans sırasında Novogratz, TD Ameritrade'in finansal danışmanların Bitcoin'i tutmasına ve ticaretine izin vermeye yakın olduğunu da açıkladı. Ancak, keskin rakibi Charles Schwab ile bomba birleşme, eski kriptoyu "spekülatif bir yatırım" olarak gördüğü için kripto planlarını hurdaya çıkardı.

TD Ameritrade, 2017 yılında Bitcoin vadeli işlemlerine destek vermeye başladı. Şirketin CEO'su Tim Hockey'e göre, hala büyük bir talep var.

 Aracılık devi şimdi diğer kripto para birimi ürünlerinin eklenmesini araştırıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ